Dobre Kino w Dobrym Miejscu – pokaz filmu “Skarby Śniegu” [7 lutego 2016, g.15.30]

Dobre Kino w Dobrym Miejscu – pokaz filmu “Skarby Śniegu” [7 lutego 2016, g.15.30]

3 lutego, 2016 Wyłącz przez mateo

Skarby Śniegu - Dobre MiejsceDobre Miejsce zaprasza na „Skarby śniegu” – chrześcijański film rodzinny z dyskusją z cyklu Dobre Kino. Zapraszamy 7 lutego 2016 o 15.30. Bilety w cenie 15 zł do kupienia w naszym sklepie przez seansem. Jedyny pokaz w Warszawie!

 

Film na podstawie powieści “Skarby śniegu” przetłumaczonej na 40 języków to absolutny bestseller autorstwa brytyjskiej misjonarki Patricii St. John.

 

Gdzieś w wysokich Alpach Szwajcarskich zaginął mały chłopczyk Danny. Otoczenie o tę tragedię obwinia 13-letniego Luciena, który zostaje potępiony przez swą własną rodzinę, szkolnych kolegów, a szczególnie przez bardzo wrogo do niego nastawioną 13-letnią Annette z sąsiedniego gospodarstwa. Pragnąc uciec od całej sytuacji, Lucien znajduje schronienie w górach, gdzie spotyka starego snycerza. Dzięki życzliwości i pociesze tej tajemniczej postaci, Lucien odzyskuje nadzieję. Kiedy jednak znów spotka się z odrzuceniem, przekona się, że pojednanie może nieraz drogo kosztować. Film Skarby śniegu, nakręcony w oszałamiająco pięknej scenerii Alp Szwajcarskich, ukazuje zmienność atmosfery gór, odzwierciedlającą bolesny dramat opowiedziany w tej głęboko poruszającej historii.

 

 

Wprowadzenie do filmu oraz dyskusję po projekcji poprowadzi filozof, etyk i filmoznawca Pani dr hab. Wanda Kamińska (dyr. pracowni edukacyjnej HIPOKAMP).

 

DOBRE MIEJSCE wej. B; Aula bł. ks. Jerzego Popiełuszki

7 lutego A.D. 2016 (niedziela) godz. 15:30 DOBRE MIEJSCE Wstęp – 15zł www.dobremiejsce.org

Zapraszamy rodzinnie, film dla dzieci od 7 r.ż.