Święte Walentynki w Warszawie (6 lutego 2016)

Święte Walentynki w Warszawie (6 lutego 2016)

14 stycznia, 2016 Wyłącz przez mateo

Święte Walentynki

Skoro jest czas radości to warto potańczyć. Bailando Disco zaprasza 6 lutego 2016 (sobota) na ŚWIĘTE WALENTYNKI w nowym miejscu w Warszawie (ul. Markiewicza 1). W programie także Speed Dating. Zaprasza DJ Vero. Bilety w cenie 20 zł i 30 zł.

 

„Zapewnimy Wam najlepszą muzykę taneczną z lat 70’, 80’ i 90’, po współczesne hity, oraz zimne napoje w cenie biletu. W planie przewidujemy też tańce integracyjne, m.in. uwielbiana przez wielu Belgijka”  – zapraszają organizatorzy.

 

Warto dodać, że święte walentynki rozpoczną się mszą św. o 18.00, a następnie odbędzie się Chrześcijański Speed Dating. Będzie to okazja do poznania nowych ludzi. Bilety będą do nabycia drogą internetową (ilość miejsc ograniczona), po wcześniejszym wypełnieniu formularza, który znajduje się pod linkiem: wodzirejkarol.pl/zapisy-chsd/


„Aby wszystko „grało” tak jak należy, planujemy przed rozpoczęciem wydarzenia, oddać naszą zabawę Panu Bogu podczas Mszy Świętej w parafii Matki Bożej Królowej Aniołów na Bemowie, o godz. 18:00.” – piszą.

 

Co ważne, impreza ma charakter bezalkoholowy. Organizator zobowiązany jest odmówić wstępu na teren imprezy osobie pod wpływem alkoholu i środków odurzających.


Miejsce: 
ul. Ks. Markiewicza 1, Warszawa
(sala przy parafii Matki Bożej Królowej Aniołów)


Bilety:
 20 PLN (impreza) sprzedaż biletów na miejscu, 30 PLN (impreza + Speed Dating) sprzedaż internetowa (wodzirejkarol.pl/zapisy-chsd/)

 

W programie:
– 18:00 Msza Św.
– 19:45 – 21:15 Chrześcijański Speed Dating
– 21:00 – 3:00 Dyskoteka

 

Dołączcie do wydarzenia na FB. Impreza pod patronatem Chrześcijańskiego Grania.