Krzagolec GANG zagra na Koncercie Debiuty 2016

Krzagolec GANG zagra na Koncercie Debiuty 2016

27 stycznia, 2016 Wyłącz przez m.guzek

_STK6157

Rockowy zespół Krzagolec GANG z Zakliczyna wszedł do złotej trójki, która zaprezentuje się podczas VI edycji Koncertu Debiuty im. Moniki Brzozy.Formacja otrzymała najwięcej głosów w plebiscycie, który trwał przez ostatni tydzień.Poza kapelą na scenie Katolickiego Centrum Kultury Dobre Miejsce w Warszawie zagra hip-hopowy skład Muode Koty wytypowany poprzez “Listę z Mocą” oraz Dobre Ludzie wybrany poprzez “Chrześcijańskie Granie”. Koncert Debiuty odbędzie się 24 kwietnia o 17 pod hasłem “Debiuty dla życia”.

 

Krzagolec GANG powstał w roku 2007 i występował ze swoimi autorskimi utworami pod nazwą Krzagolec Band. W roku 2013 lider i wokalista zespołu Wojciech Słupski wrócił z przyczyn od siebie niezależnych do rodzinnego miasta Zakliczyn. Okazało się że miało to wielkie znaczenie.Dzięki dobremu połączeniu komunikacyjnemu z Krakowem mógł tam często gościć na koncertach i w klubach jazzowych.W ten sposób rozwijał swoją wrażliwość muzyczną. Tam poznał Łukasza Belcyra znakomitego gitarzystę z którym znalazł wspólny język w sferze muzyki. To właśnie z Łukaszem rozpoczął pracę nad płytą.Wojtek pisał teksty i tworzył linie melodyczne a Łukasz aranżował i ubierał to w muzykę a jego wykonania gitarowe dodawały niezwykłego uroku utworom.W rodzinnym Zakliczynie poznał dwie siostry Katarzynę i Karolinę Świerczek. Do zespołu dołączył charyzmatyczny gitarzysta a zarazem wokalista Paweł Dudzik, basista Grzegorz Sipiora oraz perkusista Damian Niewiński.W roku 2015 zespół Krzagolec GANG wydał swoją pierwszą płytę pt.”Droga”.

 

 

Dołóż cegiełkę do Koncertu Debiuty 2016. Potrzebujemy Waszego wsparcia już dzisiaj:

Fundacja „CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE”
(UL. DEWAJTIS 3, 01-815 WARSZAWA)
nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909
(tytułem: darowizna na cele statutowe.debiuty)

 

Patroni Medialni Koncertu Debiuty 2016: kmdm,Koncerty.chrzescijanskiegranie.pl, Radio Warszawa, Miłujcie Się, Bosko.pl, Lista z Mocą, Rdn Małopolska, Rdn Nowy Sącz, GospelBox,Profeto, Radio Rodzina,Radio Nadzieja, Głos Katolicki, Łomżyńskie24.pl, Radio Victoria, Droga,

Partnerzy: Fundacja Otwarte Serce, Enter PR

Mecenasi (sponsorzy): Wiara w Biznesie, Euro Net Agd, Wielka Wola

 

 

 

Organizatorzy: Fundacja “Chrześcijańskie Granie”, Dobre Miejsce, chrzescijanskiegranie.pl