PREMIERA: TAU – Goliat (youtube)

PREMIERA: TAU – Goliat (youtube)

14 grudnia, 2015 Wyłącz przez mateo

Wczoraj TAU opublikował trzeci singiel pt. “Goliat” z nadchodzącej płyty “Restaurator”. Zapowiada się kolejny świetny album. Premiera krążka planowana jest na 15 grudnia 2015. Podobnie jak poprzednią, będziecie mogli kupić ją również na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Poprzedni krążek “Remedium” – uzyskał status złotej płyty i był jednym z najciekawszych albumów mijającego roku.

 

“Restaurator to inaczej Odnowiciel. Determinacja w poszukiwaniu prawdy o Bogu sprawiła, że ruszyłem drogą wiary w świadomy i dojrzały sposób. Od chaotycznego i nadgorliwego neofity aż po gorliwego i zrównoważonego naśladowcę Chrystusa, który jest rzeczonym Restauratorem. Przyglądając się ziemskiemu życiu Jezusa nie sposób przeoczyć krzyża, który jest integralną częścią Jego nauk. Tau, to inaczej krzyż, który symbolizuje cierpienie i poświęcenie bez którego nie możemy otrzymać daru zrozumienia drogi Miłości i Miłosierdzia w kontekście praw Ewangelii. Żyję w Nim i dlatego On działa przeze mnie. Wszyscy potrzebujemy odnowy duchowej, restauracji. Mocą Tego, który Jest.” – mówi TAU o tytule nowej płyty.

 

Do stworzenia warstwy muzycznej albumu TAU zaprosił wielu z najlepszych producentów muzycznych w Polsce. Między innymi: Chrisa Carsona, Gibbsa, Julasa, Pawbeats, Sherlocka, SoDrumatic, Zdolnego. Miksem i masteringiem albumu zajął się Marek Dulewicz.

 

Płyta niedługo pojawi się w naszym sklepie, a tymczasem zapraszamy do kupienia innych dobrych płyt >>>

chrześcijańskie granie

 

Posłuchajcie też poprzedniego singla “Miłosierdzie”: