WIARA W BIZNESIE – ZŁOTYM AMBASADOREM “CHRZEŚCIJAŃSKIEGO GRANIE”

WIARA W BIZNESIE – ZŁOTYM AMBASADOREM “CHRZEŚCIJAŃSKIEGO GRANIE”

26 listopada, 2015 Wyłącz przez m.guzek

wiara w biznesie“Wiara w Biznesie” została “Złotym Ambasadorem” fundacji “Chrześcijańskie Granie”. Dołączyła  tym do grona mecenasów fundacji, do których należy: sklep internetowy Wielka Wola i firma Euro Net.”Złotym Ambasadorem” może być firma lub osoba fizyczna.W ramach akcji „Ambasador” zostanie zaprezentowany na stronach Chrześcijańskiego Grania, staje się również automatycznie sponsorem imprez organizowanych poprzez fundację „Chrześcijańskie Granie”.

 

Aby zostać Złotym Ambasadorem, należy wysłać maila na adres: fundacja@chrzescijanskiegranie.pl ze zgłoszeniem, w którym należy napisać kilka zdań o sobie/firmie.

 

Do zadań „Złotego Ambasadora” będzie należało wspieranie fundacji poprzez modlitwę w intencji muzyki chrześcijańskiej, zaproszenie innych do akcji oraz  dokonanie wpłaty minimum raz w roku: 1000 zł na konto: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe.ambasador).

 

Wiara w biznesie – to projekt zainicjowany przez katolików. Powstała w maju 2014 i od tego czasu skupia około 7000 przedsiębiorców, menedżerów, dyrektorów oraz ludzi przedsiębiorczych. Więcej informacji o organizacji można znaleźć na stronie: wiarawbiznesie.pl