MateO „Totalne uwielbienie” i „Jesteś dobry dla mnie” – ponownie w sprzedaży!

MateO „Totalne uwielbienie” i „Jesteś dobry dla mnie” – ponownie w sprzedaży!

19 listopada, 2015 Wyłącz przez m.guzek

Mate-O-reedycja-mediaOd 19 listopada  ponownie są dostępne płyty Mate.O: „Totalne uwielbienie” oraz „Jesteś dobry dla mnie”. Poza Mateuszem Otrembą w nagraniu tych „kultowych” już krążków wzięli udział między innymi: Basia Włodarska, Tomasz Lipert, Mirek Stępień, Irek Głyk, Paweł Zarecki czy Sean Clancy.Patronat nad albumami objął serwis www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

Premierowe edycje „Totalne uwielbienie” oraz „Jesteś dobry dla mnie” pojawiły się na rynku odpowiednio w 1999 i 2002 roku. Wywołały wówczas bardzo pozytywne emocje oraz poruszenie, nie tylko wśród fanów Mate.O, ale w całym środowisku Polskiej Muzyki Chrześcijańskiej. Zarejestrowane na tych krążkach utwory, takie jak: „Przyjaciela mam”, „Panie nasz”, „Jesteś dobry”, „Całym sobą” oraz „Abba należę do Ciebie” są ponadczasowymi przebojami. Piosenki te można usłyszeć nie tylko w rozgłośniach radiowych czy odnaleźć w internecie, ale dość często towarzyszą one różnym wspólnotom w ich spotkaniach modlitewnych.

 

 

Płyty MateO można zakupić na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

Po płyty „Totalne uwielbienie” oraz „Jesteś dobry dla mnie” sięgało bardzo wielu słuchaczy i w końcu ich nakłady się wyczerpały. W dodatku stare, „zgrane”, zużyte krążki dość często nie oddawały już atmosfery zarejestrowanych piosenek, wręcz nie nadawały się do słuchania. I mimo że albumy te były niedostępne na rynku, jednak wciąż były pamiętane i poszukiwane przez fanów muzyki chrześcijańskiej Ta sytuacja na szczęście uległa zmianie. „Totalne uwielbienie” i „Jesteś dobry dla mnie” nie będą już „białymi krukami” Polskiej Muzyki Chrześcijańskiej.