Katarzyna Goszcz poprowadzi Koncert Premiery 2015

Katarzyna Goszcz poprowadzi Koncert Premiery 2015

7 listopada, 2015 Wyłącz przez m.guzek

plakat_festiwal_chrzescijanskiegranie5Katarzyna Goszcz, dziennikarka Radia Warszawa, poprowadzi Koncert Premiery 2015. Wydarzenie odbędzie się w ramach V Festiwalu Chrześcijańskie Granie już 28 listopada w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce przy ul. Dewajtis 3. W konkursie o Złoty Krążek i nagrodę Prezydenta RP Andrzeja Dudy zmierzą się zespoły: Arkadio, x. Kuba Bartczak, Albo i Nie, El Camino i New Day. Swoją nagrodę przyzna również serwis BeneDeo.pl w kategorii teledysk roku. Więcej informacji o festiwalu i zaproszeniach można znaleźć na stronie www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

Katarzyna Goszcz – wokalistka, dziennikarz radiowy;obecnie współpracująca z Reprezentacyjną Orkiestrą Wojska Polskiego,Big Bandem MM i zespołem jazzowym „Musaic” (czyt.mjuzaik);Trener głosu oraz nauczyciel śpiewu w Szkole Muzycznej „Maestro”;w Radiu Warszawa pełni funkcję Sekretarza anteny,jest również autorką audycji muzycznej „Wszystkie Strony Świata”

 

 

 

Albo i NieAlbo i Nie – zespół Albo i Nie powstał w 2011 roku. Na początku następnego roku rozpoczął działalność koncertową. W 2012 roku zagrał 30 koncertów, zyskując coraz szersze uznanie i za swoją twórczość uzyskując nagrody na kilku ogólnopolskich festiwalach, w tym:I miejsce na Festiwalu Piosenki Artystów Wrażliwych w Chorzowie, I miejsce na festiwalu Złote Tłoki w Katowicach czy I miejsce na festiwalu „Słuchaj i patrz” w Krakowie.Albo i Nie wydał w 2013 roku album pt. TAK. Zespół zagrał podczas koncertu Debiuty im. Moniki Brzozy w Warszawie oraz dostał się do półfinału programu MUST BE THE MUSIC. Podczas Koncertu Premier zespół zagra kawałek „Piosenka Prostych Serc” z nadchodzącej drugiej płyty.

Tymczasem ich debutancka płyta „TAK”   jest do kupienia na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

ArkadioArkadio – czyli Arkadiusz Zbozień, raper, freestylowiec, mówca. Rocznik ’90, urodzony w Nowym Sączu. Autor czterech płyt, audiobooka i książki oraz pomysłodawca ogólnopolskiej akcji „Rób to co kochasz”. Studiował dziennikarstwo oraz etykę i coaching na kierunku filozoficznym. Jego pasją jest żywe słowo i praca z nim na wielu płaszczyznach. Od 4 lat regularnie występuje w Polsce i wśród zagranicznej Polonii z koncertami oraz autorskimi programami (program profilaktyki uzależnień) zachęcającymi do pozytywnych zmian w życiu. Szczęśliwy mąż i tata. Nieustannie rozwija się na polu artystycznym i biznesowym. Robi to, co kocha. Podczas Koncertu Premiery zagra kawałek „Tylko prawda” ze zbliżającej się płyty „Fundament”, której premiera jeszcze w listopadzie/grudniu 2015 roku.

Płyty Arkadio kupicie na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

el_camino_dobremiejsce-fot-Mateusz-Stolarski (1)El Camino – zespół El Camino został zawiązany jesienią 2010 roku. Repertuar grupy stanowią autorskie piosenki inspirowane muzyką gospel, jazzem i współczesną muzyką elektroniczną. El Camino ma na swoim koncie koncerty m. in. na Zaduszkach Jazzowych w Garwolinie i w Sanktuarium w Górkach. Między listopadem 2010, a lutym 2011 roku został zarejestrowany materiał obejmujący 9 kompozycji. Płyta zespołu El Camino pt „Bliżej” ukazała się we wrześniu roku 2011. Zespół wystąpił w Debiutach 2012, a następnie przygotował niesamowity materiał Drogi Krzyżowej, który ukazał się w 2014 roku pod tytułem „Miłość Niepojęta”. Podczas Koncertu Premiery zagrają nowość – piosenkę „Zanim”.

Płyty zespołu El Camino można kupić na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

 

kuba_bartczak_strefa_chwaly2014 fot-Mateusz-Stolarskix. Kuba Bartczak  – pochodzi z Wrocławia. Od małego wyrastał w środowisku blokowisk i hip-hopu. Kilka lat temu podjął decyzję o pójściu do seminarium i tak stał się pierwszym rapującym księdzem. Jednak jak deklaruje: „Nie zamierzam robić muzycznej kariery, chcę być zwykłym księdzem na parafii.”. Kariera dzieje się jednak mimo wszystko – na youtube jego teledyski wyświetlane są setki tysięcy razy, a utwór „Wolność” został wybrany Premierą Roku 2014. Czy tym razem się też uda? Przekonacie się już 28 listopada.

Zarapuje na nim kawałek „O tym co ma sens” feat. Calu.

 

Płyty Ks. Kuby Bartczak można kupić na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

 

myslowice_badzjakJezus_2015_New_Day_fot-Mateusz-Stolarski (10)New Day – to wyjątkowy zespół na scenie „muzyki dobrej”. Inspiracją do powstania zespołu stała się podróż do Afryki, w 2002 roku,Rafała Boniśniaka – lidera zespołu, perkusisty i kompozytora. Sam zespół powstał pół roku później, w styczniu 2003 roku. Od tamtego czasu zdobył uznanie publiczności zarówno w Polsce, jak i za granicą. Potwierdziło to ponad 800 koncertów a liczne festiwale, takie jak: Song of Songs w Toruniu w 2003 i 2004 roku, Festiwal Muzyki Dobrej w Warszawie w latach 2004 i 2005, czy Festiwal Stróżów Poranka w latach 2004-2006 w Chorzowie, oraz Festiwal Cantate Deo w 2005 i 2006 roku w Gliwicach, festiwal Dla Jezusa w 2007 roku, to tylko nieliczne przykłady wspaniałego przyjęcia grupy przez publiczność. Co więcej, w 2005 roku NEW DAY na specjalne zaproszenie organizatorów Światowych Dni Młodzieży wystąpił, jako główny reprezentant Polski w Kolonii, gdzie skandujący kilkusettysięczny tłum nie pozwolił mu zejść ze sceny?

Przez ten czas zespół wydał 8 płyt długogrających, z których pierwszy album „Tam-Tam i Tu” został doskonale przyjęty zarówno przez krytyków jak i słuchaczy, a „Czarna Płyta” wydana w 2005 roku zdobyła tytuł Najlepszej Płyty Roku 2005. Wydana w 2006 roku 5 płyta zespołu, zatytułowana po prostu „PIĄTKA”, również odniosła ogromny sukces trafiając zarówno do wielu młodych jak i starszych słuchaczy, a piosenka „Tacy sami jak my” stała się hymnem Salezjańskiej młodzieży.

W 2008 roku ukazała się kolejna płyta „Kawa z mlekiem”. Po 5 letniej przerwie, najnowsza płyta zatytułowana NOWY DZIEŃ swoją premierę miała 10 maja 2014 roku w Krakowie. Teledysk do piosenki promującej płytę „NOWY DZIEŃ” (2014) otrzymał II miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Niepokalanowie. W tym samym roku ukazała się również płyta z kolędami „A Anieli grają!”  (2014) będąca znakomitym uzupełnieniem poprzednich lat kolędowania w całej Polsce.

Podczas Koncertu Premiery 2015 zespół zagra najnowszy kawałek – „Pod prąd” z nadchodzącej płyty.

Płytę NOWY DZIEŃ kupisz na www.chrzescijanskiegranie.pl