Jędrzejki 2015 – chrześcijańskie Andrzejki już 28 listopada w Warszawie!

Jędrzejki 2015 – chrześcijańskie Andrzejki już 28 listopada w Warszawie!

17 listopada, 2015 Wyłącz przez mateo

jedrzejki_2015„Nie wciskamy kitu. Nie lejemy wosku.” Jędrzejki 2015 już 28 listopada 2015. Ta niebanalna impreza w tym roku odbędzie się w sali pod kościołem  MB Królowej Aniołów (ul. ks. Bronisława Markiewicza 3) w Warszawie.  Gościem specjalnym będzie zespół El Camino, a zabawę do rana poprowadzi wodzirej Radek. Start imprezy o 21.00. Bilety w cenie od 35 zł do 19 zł. Więcej na facebook oraz www.adrzejki.waw.pl

 

„Nie wciskamy kitu. Nie lejemy wosku.” Impreza jędrzejkowa skupia środowiska chrześcijańskie, by upowszechniać chrześcijańskie wartości oraz aby pokazać, że nie potrzebne są żadne wspomagacze by bawić się dobrze oraz poznawać nowych ludzi. Jędrzejki, to spotkanie ludzi o podobnych poglądach oraz próba przełamania stereotypu „Katola”.

 

Zapraszamy nie tylko do wspólnej zabawy, ale również do aktywnego włączenia się w przygotowanie Jędrzejek jako wolontariusz. Chętnych do współpracy zachęcamy do kontaktu pod adresem: info@andrzejki.waw.pl – zaprasza Bartek Lecyk, jeden z organizatorów.

 

Tradycją tego wydarzenia jest prowadzenie zabawy przez wodzireja. Dzięki niemu zabawa zyskuje niepowtarzalnego charakteru – wszyscy zgromadzeni integrują się w różnego rodzaju tańcach, zabawach. W tym roku zabawę poprowadzi wodzirej Radek.

 

Płyty El Camino oraz wiele innych kupicie na www.chrzescijanskiegranie.pl >>>

 

Dodatkową atrakcją będzie koncert zespołu El Camino – w świetnych pop – jazzowych aranżacjach usłyszymy kawałki z ich debiutanckiego krążka „Bliżej” oraz z albumu „Miłość Niepojęta”, a także zupełnie nowe – zapowiadające trzecią płytę zespołu.

 

 

Zobaczcie program Jędrzejek 2015:

 

PROGRAM:

21.00 – koncert El Camino

22.00 – 3.00 – zabawa prowadzona przez wodzireja

 

CENY BILETÓW – JĘDRZEJKI 2015:

39 zł – normalny (lub 29zł + przyniesione jedzenie)

26 zł – studencki (lub 19zł + przyniesione jedzenie)

 

Zabawa jest organizowana przez ludzi związanych z różnymi ruchami i duszpasterstwami Kościoła i rozpocznie się od krótkiej modlitwy oraz błogosławieństwa. Jednakże wszyscy są zaproszeni i mogą wziąć udział we wspólnej zabawie. Impreza jest bezalkoholowa. Organizatorzy zapewniają napoje i różne smakołyki, mają jednak nadzieję, że również uczestnicy przyniosą swoje ulubione smakołyki i dzięki temu zaoszczędzą nieco na bilecie.

 

Jędrzejki to impreza non profit. Pieniądze, uzyskane ze sprzedaży biletów służą do zapewnienia uczestnikom dobrej zabawy: wodzireja, wszelkich atrakcji, sali oraz poczęstunku. Organizatorzy nie otrzymują wynagrodzenia za przygotowanie oraz przeprowadzenie Jędrzejek. Wszyscy zaangażowani w akcję działają charytatywnie.

 

Polecamy inne dobre wydarzenia:

koncertTY_banner2_750-100