Betlejem w Spodku 2015

Betlejem w Spodku 2015

29 listopada, 2015 Wyłącz przez m.guzek

BwS_plakatPo wielkim sukcesie pierwszej edycji Betlejem powraca do katowickiego Spodka. Po raz drugi spotkamy się aby wspólnie kolędować, podzielić się opłatkiem oraz przede wszystkim wziąć udział w wyjątkowym, pełnym świątecznego ciepła i wzruszeń wydarzeniu muzycznym.Wystąpią olśniewające gwiazdy krajowej estrady – Natalia Kukulska, Natalia Niemen, Kuba Badach, Mietek Szcześniak i Piotr Cugowski wraz z chórem TGD i dzieciakami.

 

 

Na umiejscowionej w samym sercu Spodka scenie 360° wykonają zachwycający różnorodnością repertuar, złożony z tradycyjnych kolęd polskich oraz tych mniej znanych, pochodzących z dalekich stron świata. Podobnie jak rok temu, oprawa wizualna wydarzenia zachwyci spektakularnością i rozmachem. Świąteczne utwory między innymi z Ukrainy, Austrii, Francji, Anglii, Wenezueli, Puerto Rico, Ameryki Północnej, Afryki i oczywiście najpiękniejsze kolędy polskie zostaną wykonane w specjalnie na tę okazję przygotowanych aranżacjach. Zgromadzona wokół sceny publiczność odbędzie wraz z artystami emocjonującą podróż poprzez różne tradycje świętowania Bożego Narodzenia.

 

Płyty zespołu TGD kupisz na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Betlejem w Spodku – jedyny w swoim rodzaju koncert kolędowy stanowi niecodzienne przeżycie muzyczne i duchowe, będzie okazją, aby najbardziej wyjątkowy czas w roku, przeżyć jak najpełniej i najpiękniej. Razem. Przed nami niezwykły wieczór, podczas którego tradycja spotka się ze współczesnością, pop i gospel z muzyką folk, młodzi wokaliści z doświadczonymi artystami. Czas, gdy Ziemia spotka się z Niebem.

Bilety w cenach: 45, 55, 65 i 85 zł będą do nabycia w parafiach oraz w sieciach Ticketpro i
Ticketportal.
Całkowity dochód z koncertu dofinansuje Światowe Dni Młodzieży 2016.

 

 

 

BETLEJEM W SPODKU – Koncert najpiękniejszych kolęd z różnych zakątków świata
29 grudnia 2015 o godz. 19.00
Miejsce: hala widowiskowa Spodek, Katowice
Prowadzenie: Marek Zając