EURO-net Złotym Ambasadorem fundacji “Chrześcijańskie Granie”

EURO-net Złotym Ambasadorem fundacji “Chrześcijańskie Granie”

29 października, 2015 Wyłącz przez m.guzek

EURO logo

 

Do grona ZŁOTYCH AMBASADORÓW fundacji “Chrześcijańskie Granie” dołączyła firma EUROnet Sp. z o.o. z Warszawy.Firma poprzez zbliżający się rok będzie wpisana w poczet sponsorów wydarzeń organizowanych poprzez fundację. W ramach akcji „Ambasador” zostanie również zaprezentowany na stronach Chrześcijańskiego Grania.Przede wszystkim wsparcie Euro – net Sp. z o.o. to “cegiełka” na rzecz budowania kultury na wartościach chrześcijańskich.

 

Już dzisiaj zapraszamy do udziału w projekcie “Złoty Ambasador”. Zbudujmy coś, czego jeszcze w Polsce nie było. W ramach fundacji chcemy działać w trzech obszarach: promocja salek muzycznych w ramach akcji Grajmy Chrześcijańskie Granie, koncert Debiuty oraz Festiwal Chrześcijańskie Granie. Są to fundamentalne działania dla sceny ewangelizacyjnej w naszym kraju.

 

W salkach muzycznych młodzi mają szansę wzrastać w środowisku wiary. Liczymy, że wyjdą z nich ciekawe, grające autorską muzykę zespoły. Dla nich chcemy tworzyć koncert Debiuty, którego zadaniem jest wyłonić najlepsze, zaczynające swoją karierę kapele. Chcemy je dalej wspierać poprzez Festiwal Chrześcijańskie Granie, w ramach którego dajemy szansę pokazania się na scenie zawodowej.

 

Aby zostać Złotym Ambasadorem, należy wysłać do nas maila na adres: fundacja@chrzescijanskiegranie.pl ze zgłoszeniem, w którym należy napisać kilka zdań o sobie/firmie, a następnie dokonać minimum raz w roku wpłaty powyżej 1000 zł.na konto: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe.ambasador)