“Chrześcijańskie Granie” – fundacja z błogosławieństwem!

“Chrześcijańskie Granie” – fundacja z błogosławieństwem!

5 października, 2015 Wyłącz przez m.guzek

fundacja_chg_logoDo “Chrześcijańskiego Grania” przyszedł kolejny list z poparciem oraz błogosławieństwem. W święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, przewodniczący Episkopatu Polski Abp. Stanisław Gądecki wyraża radość z powstania fundacji: “Cieszy mnie niezmiernie, że Ewangelia Życia poprzez muzykę będzie docierała do uczniów Chrystusa i do tych, którzy dopiero wejdą do Jego szkoły” – pisze hierarcha.

 

Za “Chrześcijańskie Granie” modlił się papież Franciszek. Do wsparcia duchowego, ale i materialnego zachęca Michał Guzek – prezes fundacji. “Będziemy wdzięczni za każdą modlitwę, westchnienie i polecenie Chrześcijańskiego Grania. Już dzisiaj zapraszamy do wsparcia materialnego. Przed nami organizacja V edycji Festiwalu Chrześcijańskie Granie. W ramach imprezy odbędzie się Uwielbienie, Koncert Premiery oraz dobre spotkania. Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy dokonać dobrowolnej wpłaty na konto fundacji (46 1050 1012 1000 0090 3065 9909, Fundacja „Chrześcijańskie Granie”, ul.Dewajtis 3, 01-815 Warszawa (tytułem: darowizna na cele statutowe.festiwal.[liczba zaproszeń]). )”.

 

Fundacja “Chrześcijańskie Granie” powstała na początku czerwca br., aby ewangelizować poprzez muzykę chrześcijańską. Robi to między innymi promując salki muzyczne (akcja Grajmy Chrześcijańskie Granie) oraz organizując jeden z ciekawszych festiwali muzyki w Stolicy – Festiwal Chrześcijańskie Granie. W listopadzie 2015 roku przyzna Złoty Krążek dla PREMIERY 2015. W planach fundacji jest organizacja V edycji Koncertu Debiuty im. Moniki Brzozy. Laureatami Debiutów były takie zespoły jak: Love Story, Anielsi, StronaB, Kanaan, Mocni w Wierze oraz Soudarion.

 

LIST PRZEWODNICZĄCEGO EPISKOPATU POLSKI ABP. STANISŁAWA GĄDECKIEGO

 

 

Dla osób, które chcą włączyć się w działalność fundacji “Chrześcijańskie Granie” proponujemy zostanie AMBASADOREM:

 

Aby zostać Ambasadorem, należy wysłać do nas maila na adres: fundacja@chrzescijanskiegranie.pl ze zgłoszeniem, w którym należy napisać kilka zdań o sobie. Do obowiązków ambasadora będą należały: modlitwa w intencji muzyki chrześcijańskiej, zaproszenie innych do akcji oraz dokonanie wpłaty raz w roku minimum 100 zł na konto: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe.ambasador). Każdy Ambasador otrzyma zaproszenie na Festiwal Chrześcijańskie Granie, koncert Debiuty oraz inne wydarzenia organizowane przez fundację “Chrześcijańskie Granie”. Osoby i firmy, które wpłacą powyżej 1000 zł. otrzymają tytuł “Złotego Ambasadora”.

 

Inicjatywy fundacji “Chrześcijańskie Granie”:

 

Czas na modlitwę za chrześcijańskich muzyków

 

Fundacja Chrześcijańskie Granie pod opieką św. Filipa Neri

 

Fundacja “Chrześcijańskie Granie” przyznała pierwsze certyfikaty