Bóg nie umarł (DVD) – już do kupienia w Chrześcijańskim Graniu

Bóg nie umarł (DVD) – już do kupienia w Chrześcijańskim Graniu

3 września, 2015 Wyłącz przez mateo

Bóg nie umarł (DVD + książka)Od dzisia na www.chrzescijanskiegranie.pl  możecie już zamawiać film “Bóg nie umarł”. Długo oczekiwany na polskim rynku – stał się hitem kinowym. Teraz kupicie go w cenie 29,90 zł w naszym sklepie.

 

W filmie „Bóg nie umarł” występuje plejada znanych i lubianych aktorów reprezentujących różne obszary amerykańskiego kina i telewizji. Kevin Sorbo zapisał się w pamięci widzów na całym świecie tytułową rolą w przebojowym serialu „Herkules”, jednakże wystąpił też w dziesiątkach filmów, na czele z „Surferką z charakterem” Seana McNamary oraz „Kullem zdobywcą” Johna Nicolella. Z kolei młody i utalentowany Shane Harper dopiero rozpoczyna swoją przygodę z aktorstwem, ale ma już na koncie liczne sukcesy, wliczając w to role w „High School Musical 2″ Kenny’ego Ortegi, „Nazywam się Khan” Karana Johara oraz serialu „Powodzenia Charlie”.

 

Gościnnie na ekranie pojawiają się członkowie przebojowego chrześcijańskiego zespołu pop-rockowego Newsboys, a także znani z niezwykle popularnego reality show „Dynastia kaczorów” Willie i Korie Robertson.

 

Josh rozpoczyna studia na jednej z amerykańskich uczelni. W pierwszym semestrze trafia na zajęcia z filozofii prowadzone przez fanatycznego ateistę profesora Radissona. Wykładowca już na pierwszych zajęciach każe studentom napisać na kartce słynne zdanie Friedricha Nietzschego: „Bóg umarł”, i złożyć pod nim podpis. Ci, którzy tego nie zrobią mogą zrezygnować z zajęć lub… udowodnić, że Nietzsche się mylił. Z całej grupy pierwszorocznych studentów wyzwanie podejmuje tylko Josh. Ma czas do końca semestru, by przekonać słynnego wykładowcę i resztę studentów, że Bóg jednak istnieje. Rozpoczyna się pasjonujący spór, który elektryzuje całą uczelnianą społeczność i sprawia, że odmienia się życie wielu osób…

Kup film “Bóg nie umarł” (książeczka + DVD) już dzisiaj >>>

Czas trwania: 108 min

Napisy: polski

Język: angielski

 

OBSADA

Kevin Sorbo profesor Radisson
Shane Harper Josh Wheaton
David A.R. White wielebny Dave
Dean Cain Marc Shelley
Jim Gleason Ward Wheaton
Benjamin Onyango wielebny Jude
Trisha LaFache Amy Ryan
Lisa Arnold June Wheaton
Paul Kwo Martin Yip
Cory Oliver Mina