Odkryj źródło swojego piękna z o. Adamem Szustakiem i Esterą – zapowiedź

Odkryj źródło swojego piękna z o. Adamem Szustakiem i Esterą – zapowiedź

31 sierpnia, 2015 Wyłącz przez mateo

Estera - o. Adam SzustakOdkryj źródło swojego piękna i zmień oblicze świata. Już 15 września premierę będzie miał najnowszy audiobook o. Adama Szustaka i wydawnictwa RTCK – “Estera. Czym jest piękno kobiety?”. Nagrania będziecie mogli kupić na www.chrzescijanskiegranie.pl 

 

Nie ma ważniejszego pytania w życiu kobiety, niż: „Czy jestem piękna?”. To centrum kobiecego serca. Czym jednak jest piękno kobiety? Czy naprawdę chodzi o to, jaki nosisz rozmiar i czy tylko niektórym dane jest zachwycać sobą innych? Piękno dawniej i dziś, zwłaszcza w męskim świecie, utożsamia się najczęściej z atrakcyjnością seksualną.

 

Już 15 września będziecie mogły posłuchać o królowej, która odważyła się powiedzieć „nie” tak przedmiotowemu postrzeganiu kobiety. Poznacie Esterę, która zjednywała sobie ludzi swoim pięknem, wszędzie, gdzie się pojawiała wprowadzała pokój, a w obliczu śmiertelnego zagrożenia nie zawahała się działać, aby uratować cały naród. Ta kobieta swoim pięknem zmieniła oblicze świata.

 

Z nagrania drogie Panie dowiecie się:

· z czego jesteście utkane i dlaczego kobietę nazywa się „boską tajemnicą”?
· co oznacza być „pełną gracji”?
· na czym polega „królewskość” kobiecej postaci?
· dlaczego kobiece „NIE” potrafi zmienić oblicze świata?
· jak Wasze słowa zastygają w Twoich bliskich?
· co kobieta ma wspólnego z pszczołą i dlaczego jest to tak ważne?

 

Eliasz_3DPanowie nie powinni być jednak zazdrośni. RTCK zapowiada, że już w październiku światło dzienne ujrzy nagranie specjalnie dla mężczyzn  – “Eliasz. Czym jest męska tożsamość?”. Więcej info już wkrótce.

 

Te i inne płyty o. Adama Szustaka (i nie tylko) kupicie na www.chrzescijanskiegranie.pl