“Biała jak mleko, czerwona jak krew” – nowość na DVD

“Biała jak mleko, czerwona jak krew” – nowość na DVD

13 sierpnia, 2015 Wyłącz przez m.guzek

białaJuż jest na DVD. W Polsce film “Biała jak mleko, czerwona jak krew” obejrzało kilkadziesiąt tysięcy osób. Natomiast we Włoszech zrobił furorę i przez wiele tygodni był na TOP10 oglądanych filmów.

 

 

“Biała jak mleko, czerwona jak krew” to historia młodego chłopaka, który walczy o miłość.  Film poruszył serce nie jednego widza. Dzisiaj dzięki wydaniu na DVD może poruszyć jeszcze tysiące …

 

 

“Biała jak mleko, czerwona jak krew” można kupić na DVD na www.chrzescijanskiegranie.pl oraz w sklepie Chrześcijańskie Granie przy ul. Dewajtis 3 w Warszawie.

 

Opis filmu: Leo ma szesnaście lat. Dla niego życie ma tylko dwa kolory: biały i czerwony. Chłopak kocha grać w piłkę nożną, słucha muzyki na cały regulator i stara się o niczym nie myśleć. Lubi szkołę, ale tylko w godzinach popołudniowych, gdy nie ma w niej nauczycieli. Kolor biały jest dla niego absolutną pustką. Czerwony to krew pulsująca w żyłach przed meczem. To też kolor włosów Beatrice, dziewczyny jego marzeń. Niestety, dziewczyna zdaje się nawet nie zauważać jego istnienia. Leo dowiaduje się, że Beatrice jest chora na białaczkę. Biel walczy z czerwienią. Choroba z życiem.Chłopak postanawia zrobić co w jego mocy, aby uratować ukochaną. Ale czy nie jest za późno?