Teatralnie i jazzowo w Iławie – już 19 lipca kolejne Pray Session!

Teatralnie i jazzowo w Iławie – już 19 lipca kolejne Pray Session!

10 lipca, 2015 Wyłącz przez mateo

Pray Session - IławaNieczęsto spotyka się pasjonatów jazzu, którzy jednocześnie chcą konkretnie świadczyć o Jezusie. I robią to dobrze. (poniżej możecie posłuchać). Po raz kolejny w Iławie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – Pray Session. To klimatyczne jazzowe spotkanie połączone z warsztatami teatralno – tanecznymi. Zapraszamy! Start 19 lipca 2015 o godzinie 15.00. Wstęp wolny! 

 

Całe spotkanie rozpocznie się o godzinie 15.00 warsztatami teatralno – tanecznymi połączonymi z piknikiem na zielonej trawie. Potem impreza przeniesie się do amfiteatru w Iławie, gdzie o 19.30 uczestnicy warsztatów zaprezentują efekty swojej pracy. Potem scenę przejmie grupa STOLARNIA, która już od 2 lat tworzy spektakle poruszające tematykę uzależnień, problemów dzisiejszego świata, relacji międzyludzkich w kontekście wiary i otaczającej nas popkultury. Od 20.30 zacznie królować jazz – zagra Pray Session.

 

Członkami zespołu są studenci, a także absolwenci Akademii Muzycznej w Gdańsku. Zespół powstał w styczniu 2015 r. i od tego czasu wystąpił na kilku koncertach w Gdańsku gromadząc szeroką publikę.Muzycy z racji wykształcenia jakie zdobyli w swojej twórczości czerpią inspiracje z takich gatunków jak: jazz, soul, funk, gospel. Większość członków zespołu uczestniczy w wielu innych projektach koncertując w całej Polsce (m. in. Majestic, Funkloopy, Drunk Lamb, Say Jazz To The Beatles, Jan Konop Big Band).

 

Plan całego wydarzenia znajdziecie na www.koncerty.chrzescijanskiegranie.pl >>>

 

Patronat nad wydarzeniem objęło Chrześcijańskie Granie.