Polecamy: zapisz się na Pielgrzymkę!

Polecamy: zapisz się na Pielgrzymkę!

31 lipca, 2015 Wyłącz przez m.guzek

pielgrzyma_brazowa_2014-609

W sierpniu wraz z serwisem www.koncerty.chrzescijanskiegranie.pl zapraszamy do udziału w pieszych pielgrzymkach na Jasną Górę. W tym roku polecamy Warszawską Akademicką Pielgrzymkę Metropolitalną oraz Pieszą Pielgrzymkę Niepełnosprawnych, która również wyruszy z Warszawy.

 

Warszawska Akademicka Pielgrzymka Metropolitalna  

Organizatorzy o pielgrzymce: Wyruszamy 5 sierpnia, rozpoczynając Mszą Świętą o godzinie 5:30 w Kościele Akademickim św. Anny, a na Jasną Górę wchodzimy rankiem 14 sierpnia. Pokonujemy niemal 300 kilometrów w 30-40 km etapach. Trasa naszej pielgrzymki wiedzie jednym z najstarszych i najpiękniejszych pątniczych szlaków po zapomnianych Sanktuariach Maryjnych.

 

W tym roku Warszawska Akademicka Pielgrzymka Metropolitalna wyrusza już po raz 35. pod hasłem „Bądźcie Stróżami Poranka!”.

 

Zapisy: 1-4 sierpnia, 9:00 – 19:30 w krużgankach rektoratu Kościoła Akademickiego św. Anny w Warszawie.

Więcej informacji na stronie: http://wapm.waw.pl/

email: pielgrzymkawapm@gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/pielgrzymkaWAPM/

 

 

Piesza Pielgrzymka Niepełnosprawnych

 

Organizatorzy o pielgrzymce: Zbliżają się wakacje, czas odpoczynku i refleksji. To dobra okazja do bliższego poznania Boga i spotkania nowych przyjaciół. Pragnę Wam zaproponować taką możliwość- na pielgrzymim szlaku. Jest to niezwykła pielgrzymka bo z udziałem osób niepełnosprawnych. Zapraszam wszystkich – sprawnych i niepełnosprawnych, młodych i tych w sile wieku. Już 5 sierpnia br. wyruszymy z Warszawy z kościoła św. Józefa przy ul. Deotymy 41.

 

Informacje o pielgrzymce  znajdują się na: www.ksnaw.pl