Holy Mary Team: rusza akcja „Idźcie na cały świat”

Holy Mary Team: rusza akcja „Idźcie na cały świat”

8 czerwca, 2015 Wyłącz przez m.guzek

Holy Mary Team i tym razem zaskoczy. Podczas najbliższej akcji HMT zaprezentuje świadectwa Ani Golędzinowskiej i Andy’ego Comiskey – osób, które przeżyły nawrócenie a dzisiaj głoszą Ewangelię. Podczas spontanicznej sondy warszawiacy podzielą się swoim krótkim świadectwem i odpowiedzią na pytanie „czym dla nich jest iść na cały świat i głosić Ewangelię”. Co jeszcze zobaczmy? Tego ekipa HMT nie chce zdradzić, ale zapewnia, że materiały będą inspirujące i dające do myślenia, czy w naszym żuciu realizujemy nakaz Jezusa.Patronat medialny: Chrześcijańskie Granie

 

“W naszym zamierzeniu akcja ta ma pobudzić i zainspirować zabieganych ludzi, że każdy katolik jest powołany do życia Ewangelią. Jeżeli to zrobimy i wielu z nas będzie świadkami Jezusa w życiu codziennym, to nasze życie bardzo się zmieni. Nasze i być może naszych bliskich. Bardzo często naszym światem, jest miejsce w którym żyjemy, pracujemy, spotykamy się. Tam właśnie Pan Jezus także wzywa nas i chce nas porwać, abyśmy szli odważnie na cały świat i głosili Ewangelię. Trzeba wyjść odważnie poza utarte schematy” – mówi Piotr Chomicki, założyciel społeczności Holy Mary Team.

 

Ewangelizacja pod hasłem „Idźcie na cały świat” jest kolejną akcją społeczności ewangelizacyjnej Holy Mary Team, która do głoszenia Jezusa Chrystusa wykorzystuje przede wszystkim nowe media poprzez video, muzykę i niekonwencjonalną grafikę.

 

 

Ewangelia przemienia życie na lepsze. Ten, kto spotkał Jezusa, jest także wezwany, aby głosić najpiękniejszą nowinę w historii świata! Chcemy pobudzić ludzi, pokazać świadków Jezusa, a także sprowokować do działania, pokazując przy tym, jak wiele pracy ewangelizacyjnej jest jeszcze jest do wykonania – mówi Piotr.

 

Holy Mary Team jest Drużyną Maryi – świecką wspólnotą młodych ludzi, powołaną do ewangelizacji w Internecie.Akcja, której patronami medialnymi są: Gość Niedzielny, Deon, Chrześcijańskie Granie, TV Republika i portal Benedeo.com. ,zostanie przeprowadzona w dniach 8-29 czerwca w mediach katolickich.
Zapraszamy na stronę www Holy Mary Team: www.hmt.org.pl a także na nasz fanpage: Facebook.com/holymaryteam