Boże Ciało 2015 – przerwa świąteczna!

Boże Ciało 2015 – przerwa świąteczna!

2 czerwca, 2015 Wyłącz przez m.guzek

chrzescijanskie granie - logotyp2

 

Już 3 czerwca w sklepie Chrześcijańskie Granie rozpoczyna się przerwa świąteczna z okazji Uroczystości Bożego Ciała. W tym czasie pojawimy się na krótko zobaczyć przygotowania do Solnego Uwielbienia w Wieliczce, dzień później znajdziemy się na koncercie Bądź jak Jezus (w tym roku gra m.in. Hillsong). Zapraszamy już dzisiaj na stoisko Chrześcijańskiego Grania podczas Festiwalu w Mysłowicach. Ekipa sklepu i serwisu zawita również 7 czerwca na Pola Wilanowskie, gdzie odbędzie się I edycja Festiwalu Moc Dobra. Już od godziny 14 będzie można znaleźć nas z dobrymi płytami przed Świątynią Opatrzności w Warszawie. Na scenie natomiast zagrają: Mietek Szcześniak z Deus Meus, Maleo Reggae Rockers, 2 TM 2,3 i Antonina Krzysztoń oraz 2 zespoły wyłonione w konkursie.

 

 

Boże Ciało 2015 – nasze patronaty:

Mysłowice – „Bądź jak Jezus”

Podczas koncertu Bądź Jak Jezus wystąpią: Hillsong London (UK), Leeland (USA), Natalia Niemen, Maleo Reggae Rockers, Gabriela Gąsior & HolyNoiz, New Day oraz laureat konkursu dla młodych talentów „Non-stop CCM”- Omnes Filii Dei Domini. Zapraszamy do stoiska Chrześcijańskiego Grania do Parku Słupna w Mysłowicach.

 

Wieliczka – „Solne Uwielbienie”

Największy koncert tego typu w Małopolsce – Solne uwielbienie 2015 odbędzie się na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej w Wieliczce. Razem z zespołem PDF i chórem Solnego uwielbienia wystąpią gwiazdy polskiej muzyki chrześcijańskiej, m.in. Arkadio, Mietek Szcześniak. Start o 19.00, wstęp wolny.

 

Opole – „Koncert Uwielbienia”

Duszpasterstwo Ressurexit wraz z diecezjalnym radiem DOXA FM i Odnową w Duchu Świętym diecezji opolskiej organizuje po raz szósty uwielbienie Boga. Start o 19.30, park na osiedlu im. Armii Krajowej w Opolu. Za stronę muzyczną koncertu odpowiedzialny jest zespół Przecinek.

 

Lubliniec – „III Wieczór Uwielbienia W GÓRĘ SERCA”

W Uroczystość Bożego Ciała, 4 czerwca na lublinieckim rynku odbędzie się Wieczór Uwielbienia „W górę serca” organizowany przez Stowarzyszenie PoMoc dla Kobiet i Dzieci im. Marii Niepokalanej w Katowicach, Stowarzyszenie MASZ TALENT, Stowarzyszenie Młodzieżowe NINIWA, Parafie dekanatu Lublinieckiego oraz Urząd Miasta Lublińca. Podczas koncertu wystąpią:Siostra Anna Bałchan (prezes Stowarzyszenia PoMOC) oraz wokalistka Magda Anioł z muzykami, kwartet smyczkowy Altra Volta, chór Con Brio oraz gość specjalny Ewa Uryga.

 

Biała Podlaska – „Biała dla Jezusa”

4 czerwca 2015 r. w uroczystość Bożego Ciała, o godz. 19.00 w bialskim amfiteatrze odbędzie się koncert uwielbienia Boga pod hasłem „Biała dla Jezusa”. Wstęp wolny.

 

Olkusz – „Ja Jestem”

W uroczystość Bożego Ciała – 4 czerwca 2015 zapraszamy serdecznie na Koncert Uwielbienia „ Ja Jestem ”. Koncert rozpocznie się o godz. 18.00 na Rynku w Olkuszu. Wstęp wolny! Wystąpią: Wspólnota Młodych Serc – Wspólnota Młodych Serc, zespół Pielgrzym – zespół „PIELGRZYM”, Sursum Corda – Sursum Corda.

 

Rumia – „Bogu – Chwała!”

Na Stadionie Miejskim o godzinie 19.00 rozpocznie się Koncert Uwielbienia „Bogu – Chwała!”.

Więcej wydarzeń: wydarzenie na Fb i na stronie  www.koncerty.chrzescijanskiegranie.pl