Nowości: Tajemnica św. Charabela i Misja na DVD!

Nowości: Tajemnica św. Charabela i Misja na DVD!

13 maja, 2015 Wyłącz przez m.guzek

nowosciNa sklepowe półki Chrześcijańskiego Grania  trafiły dwa fantastyczne filmy. Pierwszy z nich to kultowa Misja z muzyką Ennio Morricone ze znakomitymi rolami Roberta De Niro i Jeremiego Ironsa. Kolejny to pierwszy fabularny film o świętym Charbelu. Na wydawnictwo Tajemnica świętego Charbela również składa się książka z biografią zakonnika.

 

Już dzisiaj zapraszamy do sklepu Chrześcijańskie Granie przy ul.Dewajtis 3 w Warszawie od wtorku do piątku w godzinach 9-16 i w sobotę 9-13 oraz na www.chrzescijanskiegranie.pl – szczególnie do skorzystania się z naszymi promocjami, nowościami i bestsellerami

 

 

tajemnica-swietego-charbela-dvd-_14051Tajemnica Świętego Charbela – książka + DVD – ZOBACZ >>>
Książka i film o życiu św. Charbela – jednego z najbardziej zagadkowych świętych wszechczasów, maronickiego mnicha z Libanu, z którego osobą związane są liczne uzdrowienia i cuda.

Do dziś pojawiają się nowe świadectwa nadprzyrodzonych wydarzeń dokonanych za jego wstawiennictwem, a do klasztoru w Annaya, gdzie spoczywają relikwie świętego, każdego roku pielgrzymuje dziesiątki tysięcy osób.Dołączony do książki znakomity fabularny film produkcji libańskiej (nakręcony w języku arabskim!) opowiada historię życia św. Charbela.Film: czas trwania: 1 godz. 43 min, polskie napisy, polski lektor.

MISJA na DVD

Filmowe arcydzieło Rolanda Joffé zaliczane do kanonu światowej kinematografii.MISJA została uhonorowana Oscarem za najlepsze zdjęcia oraz otrzymała siedem nominacji do Nagrody Akademii w tym dla najlepszego filmu, za najlepszą reżyserię i muzykę oryginalną.Film jest laureatem Złotej Palmy, głównej nagrody na MFF w Cannes, a także Złotego Globu za najlepszą muzykę dla Ennio Morricone i najlepszy scenariusz.
Ameryka Południowa, połowa osiemnastego wieku. Jezuita ojciec Gabriel (Jeremy Irons) podejmuje wyprawę w głąb dżungli z misją kierowaną do Indian Guarani. Zyskuje sprzymierzeńca w osobie Rodriga Mendozy (Robert De Niro), nawróconego najemnika. Gdy Hiszpania sprzedaje swą kolonię Portugalii, Jezuici postanawiają bronić terytorium przed portugalską agresją.

MISJAReżyseria – Roland Joffe

Obsada – Robert De Niro, Jeremy Irons, Liam Neeson, Aidan Quinn, Cherie Lundhi, i inni

Muzyka – Ennio Morricone

Czas trwania – 125 min.

Dźwięk – Dolby Digital 5,1 angielski (polski lektor i napisy)