Nowość: o.Tomasz Nowak – poszukiwacze pereł

Nowość: o.Tomasz Nowak – poszukiwacze pereł

5 maja, 2015 Wyłącz przez m.guzek

poszukiwacze-perelPoszukiwanie Perły w swoim życiu to znajdowanie odpowiedzi na pytania: Kim jestem? Jaki jestem? Skąd jestem? Po co jestem? Odpowiedź na te pytania próbuje udzielić charyzmatyczny dominikanin o. Tomasz Nowak w “Poszukiwaczach pereł”.

 

Płytę z konferencjami o. Tomasza Nowaka “Poszukiwacze pereł” można zakupić na www.chrzescijanskiegranie.pl oraz w sklepie Chrześcijańskie Granie przy ul. Dewajtis 3 w Warszawie (pierwsze piętro w Dobrym Miejscu)
Najlepszym poszukiwaczem pereł jest Jezus. On najtrafniej ze wszystkich ludzi znalazł odpowiedź na pytanie kim jest, a odnalazł to przez wszystko co robił i przez odkrycie siebie w pełnieniu woli Ojca.
Tomasz Nowak OP – kaznodzieja, przeor dominikańskiego klasztoru w Łodzi. Największą jego pasją jest głoszenie Ewangelii i muzyka, szczególnie jazz. Od lat towarzyszy inicjatywom związanym z modlitwą uwielbiania. Razem z muzykami, aktorami, tancerzami i innymi artystami, którym bliska jest ta idea, prowadzi warsztaty, rekolekcje i koncerty. Jak św. Dominik, chce głosić wszystkim, wszędzie i na wszystkie sposoby.