Dobre Miejsce rodzinnie – pokaz filmu “Most do Terabithii” // 26 kwietnia 2015 o 15.30

Dobre Miejsce rodzinnie – pokaz filmu “Most do Terabithii” // 26 kwietnia 2015 o 15.30

23 kwietnia, 2015 Wyłącz przez mateo

Most do Terabithii - Pokaz filmowy w Dobrym MiejscuBaśniowa kraina elfów i trolli w filmie zrealizowanym na podstawie powieści Katherine Paterson. Film twórców “Kroniki z Narnii”. Już 26 kwietnia (niedziela) 2015, o godz. 15:30 odbędzie się rodzinny pokaz filmu “Most do Terabithii”. Zapraszamy! Bilety po 10 zł do kupienia w naszym sklepie na godzinę przed seansem. Pokaz retro z taśmy kinematograficznej 35mm.

 

Kres marzeń 11-letniego Jesse`ego o zostaniu najszybszym człowiekiem świata następuje z chwilą, kiedy chłopiec w szkolnym wyścigu przegrywa z klasową samotniczką, Leslie. Nieoczekiwanie tak rozpoczyna się ich przyjaźń. Wkrótce przyjdzie im odkryć w pobliskim lesie zamieszkaną przez magiczne stworzenia krainę Terabithii. Przyjaźń z elfami i trollami zaowocuje objęciem przez Jesse`ego i Leslie rządów w tym niezwykłym królestwie.

ZOBACZ ZWIASTUN FILMU

Wprowadzenie do filmu poprowadzi filmoznawca, publicysta, dziennikarka i reżyser teatralny Pani Dorota Kołodziejczyk. DOBRE MIEJSCE, ul. Dewajtis 3, wej. B; Sala widowiskowa bł. ks. Jerzego Popiełuszki.