„Biała jak mleko, czerwona jak krew” – film, który ratuje życie!

„Biała jak mleko, czerwona jak krew” – film, który ratuje życie!

10 marca, 2015 Wyłącz przez m.guzek

biała

Dystrybutor filmowy Kondrat-Media wraz z Fundacją DKMS Polska zapraszają na PREMIERĘ niezwykłego filmu włoskiego reżysera Giacomo Campiottiego: „Biała jak mleko, czerwona jak krew”. „Biała jak mleko, czerwona jak krew” to film, który poruszy Twoje serce. Sprawi, że zaczniesz rozumieć, czym kierować się, szukając prawdziwej miłości.

 

Historia romantycznej miłości, która dojrzewa w obliczu widma śmierci i która każe bohaterom podejmować odważne decyzje. Mądry, zabawny, przeznaczony nie tylko dla ludzi młodych. Każdy do kogoś pasuje. Każdy ma szansę znaleźć swoją drugą połowę. . . Każdy może zostać bohaterem dla drugiego.

 

Czy wiesz, że:

 

Co 35 sekund ktoś na świecie zapada na raka krwi,
W Polsce co godzinę komuś stawiana jest diagnoza – białaczka,
W bazie jest 23 milionów zarejestrowanych dawców, a mimo to nadal, co piąty polski pacjent pozostaje bez swojego Dawcy tj. bliźniaka genetycznego,
Tylko około 25 procent pacjentów znajduje odpowiedniego dawcę komórek macierzystych w obrębie rodziny więc zdecydowana większość dawców faktycznych to dawcy niespokrewnieni tj. obcy ludzie dla pacjentów, ale ich bliźniacy genetyczni,
Rejestracja jest prosta i polega na wypełnieniu formularza i pobraniu wymazu z wewnętrznej strony policzka lub oddaniu próbki krwi, ale musi być to rejestracja świadoma tj. potencjalny dawca nie powinien rejestrować się pod wpływem impulsu, mody, namowy….musi decyzję przemyśleć i upewnić się że nie ma żadnych wątpliwości w jej słuszność.

 

Co możesz zrobić?

Zaproponuj film swoim znajomym, przyjaciołom i wybierzcie się razem do kina.
Udostępnij informacje o filmie na Facebooku:https://www.facebook.com/events/1411685079143219/
Daj nam znać, jak podobał Ci się film, napisz na biuro@kondrat-media.pl
W Twoim kinie nie grają? Napisz do swojego kina i powiadom nas o tym pisząc na maila dystrybucja@kondrat-media.pl

 

Lista kin grających film na stronie: http://kondrat-media.pl/projekcje/