“Matteo” i “Gdy budzą się Demony” – nowości!

“Matteo” i “Gdy budzą się Demony” – nowości!

25 lutego, 2015 Wyłącz przez m.guzek

chrzescijanskie granie - logotyp2

 

Na www.chrzescijanskiegranie.pl pojawiły się nowości filmowe: “Gdy budzą się Demony” – film o założycielu OPUS DEI i “Matteo” w reżyserii Michała Kondrata – o charyzmatycznym kapłanie Matteo da Agnone. Polecamy również bilety na dwa niezwykłe wydarzenia: koncert Debiuty 2015 (Good God,Soudarion i Beu) i Dzień Kobiet – koncert zespołu El Camino.Nowości można znaleźć również w sklepie Chrześcijańskie Granie przy ul. Dewajtis 3, wejście B, piętro I w Dobrym Miejscu.

 

 

gdy budzą się demonyGDY BUDZĄ SIĘ DEMONY– film o św. Josemaria Escriva

 
Dziennikarz Robert Torres wyrusza w podróż do Hiszpanii. Ma się tam spotkać ze swoim ojcem, Manolo Torresem, ale przede wszystkim szukać będzie materiału do swojej książki… Wydawać by się mogło, że to historia jakich wiele… Ale nie wtedy, gdy bohaterem książki ma być Josemaria Escriva – założyciel Opus Dei.

 

Jak to się stało, że jeden z przyjaciół wybrał drogę kapłaństwa, a drugi zaangażował się w brutalną wojnę domową? Robert Torres z każdą chwilą bliższy jest odkrycia zaskakującej prawdy…

 

GDY BUDZĄ SIĘ DEMONY to film zainspirowany młodzieńczymi latami życia Josemarii Escrivy, współczesnego świętego, twórcy Opus Dei, organizacji Kościoła katolickiego, uczącej, że codzienne życie może być drogą do świętości. Escrivá zmarł w 1975 roku, a w 2002 został ogłoszony świętym przez papieża Jana Pawła II.

 

 

MATTEOMATTEO” – film O Matteo da Agnone

 

Matteo da Agnone – zakonnik i wielki egzorcysta. Zabójca, który ma zostać świętym. Człowiek o niezwyklej sile i pokorze, dzięki którym wypędzał demony. Za jego życia odnotowano kilkaset takich przypadków. Zmarł 31.10.1616 r. lecz wciąż egzorcyzmuje, a przy jego grobie nawet teraz – 400 lat później – dochodzi do cudownych uzdrowień i uwolnień od dręczeń demonicznych. Niektóre z nich zostały pokazane w naszym filmie.

 

Kiedy o. Cipriano de Meo – Prezes Międzynarodowego Stowarzyszenia Egzorcystów przywołuje wstawiennictwa o. Matteo, demon wielokrotnie wścieka się i wykrzykuje: „Nie! Nie! Tylko nie on! Teraz on jest jeszcze groźniejszy, niż był za życia”.

 

„MATTEO” reż. Michał Kondrat, muzyka Michał Lorenc

 

 

Więcej nowości szukaj na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

Gdy budzą się demony – trailer

Matteo – trailer filmu

 

Polecamy:

Koncert na Dzień Kobiet 2015 – zespół El Camino

8 marca, g.17.00 – Dobre Miejsce, Dewajtis 3, Warszawa

Bilety: 25 zł – www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Koncert Debiuty 2015 – Beu, Good God, Soudarion

12 kwietnia, g.17.00 – Dobre Miejsce, Dewajtis 3, Warszawa

Bilety: 10 zł. – www.chrzescijanskiegranie.pl