Dobra. Karnawałowa Lista Przebojów. Odsłona pierwsza.

Dobra. Karnawałowa Lista Przebojów. Odsłona pierwsza.

3 lutego, 2015 Wyłącz przez mateo

karnawalowa_lista-2015-cz1_wwwKarnawał w pełni, a nawet już bliżej końca. Czas na dobrą zabawę. Często mówi się, że chrześcijanie nie potrafią się bawić. Kłamstwo. I nie ma sensu mówić by udowadniać. Wystarczy posłuchać! Popytaliśmy trochę i mamy – dzisiaj pierwsza część Dobrej. Karnawałowej Listy Przebojów! Dzisiaj zapraszają Dj Andrzej, Dj Arkadio, Dj Ja(kimowicz) oraz Dj Stop The Pop. Na dokładkę dwa kawałki od Dj Kollektiv CHG.

 

Idea jest prosta. My pytamy. Ludzi bardziej lub mniej znanych. Muzyków, managerów, ludzi kultury i sztuki. Aktywnych społecznie, rodzinnie i gospodarczo. A oni nam dają przebój. Taki karnawałowy i dobry zarazem. Z dobrym przekazem. Bo pytamy chrześcijan, którzy potrafią się cieszyć! Oto nasza Dobra. Karnawałowa Lista Przebojów #1

 

 

Przeczytaj też dlaczego właśnie takie kawałki wybrali nasi DJ-e…

 

Andrzej Sobczyk // Gloria24.plNewsboys “God’s not dead”

“Uwielbiam siłę tej piosenki! Taje pozytywnego kopa.
Poszerza horyzonty patrzenia na codzienność. Bóg jest z nami!”

 

Marcin Jakimowicz // Gość NiedzielnyHillsong “Relentless” (Young & Free Remix)

“Hillsong to dla mnie absolutnie pierwsza liga. Widać że oni modlą się piosenkamu które śpiewają remiks który zaproponowałem jest o wiele lepszy niz orginał. Znakomita produkcja świetne rytmy trans mogłoby królować na parkietach całego świata.”

 

SzymON // Stop The Pop, PorozumienieDemon Hunter “LifeWar”

“Strasznie lubię się bawić, szczególnie rano, gdy po nocy wstawania do dzieci siadam do porannej kawy i zabieram się do Walki o byt tu i teraz. Tak lubię się przy tym bawić, to jest mój numer 1 karnawałowej i całorocznej liście przebojów.”

 

Arkadio // raper, Robi To Co Kocha – Lecrae “Prain’ For You”

“Utwór jest sprzed 7 lat, ale dotyczy tego, co ponadczasowe – czyli modlitwa za bliźniego… Klasyczny hip-hop, który porusza serca. Serdecznie polecam!”

 

Jeśli chcesz – prześlij swój ulubiony kawałek karnawałowy i napisz 2-3 zdania dlaczego. Najlepsze dołączymy do naszej listy i opublikujemy na Chrześcijańskim Graniu! Pisz na adres: chrzescijanskiegranie@gmail.com. Zapraszamy!