Spotkanie Debiuty Team – dołącz od nas 22 stycznia 2015

Spotkanie Debiuty Team – dołącz od nas 22 stycznia 2015

15 stycznia, 2015 Wyłącz przez mateo

Debiuty 2015 - logo

Zapraszamy serdecznie na spotkanie zespołu organizacyjnego Koncertu Debiuty 2015. Odbędzie się ono 22 stycznia 2015 roku o 19.30 w “Amicusie” (ul. Hozjusza 2, Żoliborz, Warszawa). Każdy, kto chciałby się włączyć w organizację i przebieg koncertu będzie mile widziany.

 

Koncert Debiuty to organizowany przez Chrześcijańskie Granie oraz Katolickie Centrum Kultury Dobre Miejsce konkurs, w którym najciekawsze debiutanckie zespoły mają szansę zdobyć tytuł Debiutu roku. Dotychczas laureatami były tacy wykonawcy jak Love Story (2011), Anielsi (2011), StronaB (2012), Kanaan (2013), Mocni w Wierze (2014). Ma na celu promowanie młodych, zdolnych artystów, którzy często nie mają jeszcze wsparcia promocyjnego.

 

Tak duże wydarzenie, jak Koncert Debiuty wymaga zaangażowania całego zespołu. W ramach przygotowań zajmujemy się: promocją, pisaniem tekstów medialnych, przygotowaniem materiałów graficznych, przygotowaniem zaplecza dla zespołów i widowni, poszukiwaniem sponsorów, a podczas samego koncertu zawsze potrzebne są osoby do opieki nad artystami, obsługi sceny i pomocy przy afterparty.

Dlatego jeśli: interesujesz się muzyką i chcesz zrobić coś ciekawego, rozwijającego w dobrej atmosferze to 22 stycznia (czwartek) 2015 o 19.30 w restauracji w Domu Pielgrzyma “AMICUS” w Warszawie (ul. Hozjusza 2) spotkamy się by ustalić plan działania i podzielić się rolami. Zapraszamy byś dołączył / dołączyła do DEBIUTY TEAM! Możesz też dać nam znać wcześniej mailem: chrzescijanskiegranie@gmail.com

 

Chętnym, możemy wystawić zaświadczenie potwierdzające pomoc w organizacji Debiutów 2015. Zapraszamy też na stronę www.koncertdebiuty.pl