“Fala Miłosierdzia” – premiera projektu “Under 30” w TVP1

“Fala Miłosierdzia” – premiera projektu “Under 30” w TVP1

31 stycznia, 2015 Wyłącz przez m.guzek

premieraW najbliższą niedzielę 1 lutego w TVP1 w programie “Między Ziemią a Niebem” odbędzie się premiera utworu “Fala Miłosierdzia”. Za nowym projektem UNDER30 stoi “zespół ludzi zawsze młodych, towarzyszący Światowym Dniom Młodzieży 2016”. Tak o sobie piszą muzycy, którzy na co dzień grają w zespołach: magda.lena frączek, Soudarion, New Life M. czy Propagdanda Dei.

 

Na pomysł nagrania piosenki “Fala Miłosierdzia” wpadła Magda Frączek. Jak możemy przeczytać na oficjalnym profilu Under 30:”wszystko zaczęło się od inspirujących słów papieża Franciszka, wypowiedzianych do wolontariuszy w Rio: “Tak, pod tym względem proszę, abyście się buntowali przeciwko owej kulturze tymczasowości, która w istocie jest przekonana, że nie jesteście w stanie podjąć odpowiedzialności, że nie jesteście w stanie prawdziwie kochać. Ufam wam młodym i modlę się za was. Miejcie odwagę „płynąć pod prąd”. A więc odważcie się być szczęśliwymi”.

 

fala

Utwór pt. FALA MIŁOSIERDZIA jest oficjalnym utworem akcji Bilet dla Brata.

 

 

Under30:

Magdalena Frączek –  kompozytorka, autorka muzyki i tekstów, pianistka i wokalistka. Urodzona w 1989 roku w Raciborzu.Założycielka charyzmatycznego zespołu Love Story, z którym nagrała 2 płyty (Love Story: Live, Talitha kum). W 2013 roku rozpoczyna samodzielną drogę muzyczną,wydając debiutancką płytę pt. Effatha (otwórz się). Obecnie mieszka w Warszawie.

 

Agnieszka Musiał – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Urodzona w Bolesławcu.Na co dzień wokalistka zespołu New Life’ m (Joachim Mencel, Robert Cudzich, Marcin Pospieszalski, Piotr Jankowski), w którym śpiewali:
Natalia Niemen, Mietek Szcześniak, Basia Włodarska.

Jessica i Paweł Karlińscy– on – kompozytor, gitarzysta, producent muzyczny, realizator dźwięku, ona – wokalistka; mieszkają w Poznaniu.Współtwórcy zespołu Soudarion, jednego z najciekawszych muzycznych zespołów chrześcijańskich ostatnich lat.

Adam Kabaciński- producent, basista, multiinstrumentalista. Mieszka we Wrocławiu, pochodzi ze Szczecina.Zaangażowany w wiele projektów muzycznych, m.in. Night Marks Electric Trio, Paulina Przybysz, Yuuki. Studiował w Instytucie Jazzu w Katowicach.

Grzegorz Brylak- perkusista, wokalista, kompozytor, multiinstrumentalista. Mieszka w Poznaniu.Twórca projektu Vintage Ediotion, perkusista zespołu Propaganda Dei.

Za: FB