„Marys Land. Ziemia Maryi” na DVD i w KINIE!

„Marys Land. Ziemia Maryi” na DVD i w KINIE!

13 stycznia, 2015 Wyłącz przez m.guzek

marysland_home

 

W styczniu po raz kolejny w Dobrym Miejscu będzie można obejrzeć “Marys Land. Ziemia Maryi”. Zapraszamy  25 stycznia na specjalny pokaz filmu o godzinie 15.30. Bilety w cenie 10 zł. będzie można zakupić w sklepie Chrześcijańskie Granie godzinę przed seansem. W styczniu w naszym sklepie (również na www.chrzescijanskiegranie.pl) będzie można zakupić film„Marys Land. Ziemia Maryi” na DVD.

 

Mary’s Land. Ziemia Maryi to poruszający film, dotykający najgłębszych tajemnic życia każdego z nas. Pozwala prawdziwie zachwycić się cudem stworzenia człowieka oraz napełnić nadzieją na przemianę życia i uzdrowienie najgłębszych ran, również tych zadanych poprzez aborcję. To wszystko zaś w lekkiej konwencji szpiegowskich poszukiwań „adwokata diabła”, na które własną odpowiedź każdy z nas musi znaleźć sam. Film oparty jest na faktach.Film w Polsce obejrzało 130 000 widzów w kinach.

 

 

„Mary’s Land. Ziemia Maryi” to długometrażowy film łączący elementy faktu i fikcji. Został stworzony, by nieść przesłanie Maryi. Ekranizacja opowiadająca o ludziach, którzy twierdzą, że doświadczyli bezpośredniego kontaktu z Maryją. Film ma być inspiracją i początkiem modlitwy maryjnej dla tych, którzy już odmawiają różaniec, i dla tych, którzy nigdy tego nie robili. Po obejrzeniu „Mary’s  Land” nie da się przejść obojętnie obok Maryi i Jej modlitwy.

 

 

[youtube]whvGWiSMGrk[/youtube]

 

O filmie: Agent M.J. otrzymuje nową misję: odnaleźć kobietę, która wywiera wpływ na kolejne osoby i przez to dokonuje wielkich zmian w świecie. Czy możliwe jest oszustwo na skalę globalną? Czy jesteśmy elementami układanki, którą M.J. rozwiązuje? Ten film to śledztwo – poszukiwanie kobiety, która ma władzę. Adwokat Diabła (Agent M.J.) jeździ po całym świecie i rozmawia ze specjalnie wybranymi ludźmi. Początkowo nie wierzy im, gdy opowiadają, co przeżyli. To samo mówi top modelka i prostytutka, polityk i człowiek z marginesu. Wszystkich palił ogień w sercu. Wszyscy chcieli porzucić swoje dotychczasowe życie i zacząć na nowo. Ale zacząć na nowo nie jest tak łatwo. Nie mieli siły. Wołali o pomoc. Coś skierowało ich do domu kobiety mającej moc, by zmieniać życie. Weszli. Rozpoczęła się lawina zmian. Jedna kobieta wywierała wpływ na pojedyncze osoby, a te na kolejne. Ludzie wyszli na ulice. W końcu były ich miliony. Świat nie był już taki sam. A co, jeśli to nie bajka? Mary’s Land to fabularna historia najskromniejszej z córek. Tej, która przewodzi w niewidzialnej wojnie toczącej się dzisiaj.

 

Film Marys Land kupisz na www.chrzescijanskiegranie.pl