• KONTAKT:

  Sklep Chrześcijańskie Granie ul. Dewajtis 3, wejście B (Dobre Miejsce), 01-815 Warszawa Las Bielański

   

  ZOBACZ: KONCERTY - MUZYKA CHRZEŚCIJAŃSKA

   

  SKLEP STACJONARNY JEST CZYNNY NA GODZINĘ PRZED WYDARZENIEM BILETOWANYMI w DOBRYM MIEJSCU oraz w wybrane dni, a także po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Dobre Miejsce - więcej informacji: www.dobremiejsce.org

 • Warto zobaczyć


 • lista
  opoka
  lista lista
  Profeto.pl - logo
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • 17 lipca 2015

  fundacja_grafika_tapeta

   

  Rozpoczęła swoją działalność Fundacja „Chrześcijańskie Granie”, której zadaniem jest ewangelizacja poprzez młodą scenę muzyki chrześcijańskiej.

   

  Liczymy na Waszą modlitwę, dziesięcinę, dobrowolną wpłatę dla:

  Ewangelizacji przez muzykę …
  Ewangelizację młodych przez młodych …
  Ewangelizację Polski i całego świata …

   

  Napisz do nas: fundacja@chrzescijanskiegranie.pl
  Zadzwoń: tel. +48 22 561 01 22, 513 844 481
  Wpłać dziesięcinę lub dobrowolną wpłatę na konto:46 1050 1012 1000 0090 3065 9909

  (tytułem: darowizna na cele statutowe)

   

  FUNDACJA „CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE”

  Fundacja „Chrześcijańskie Granie” powstała, aby promować muzykę chrześcijańską. Działamy nie od dzisiaj! Od 2011 grupa ludzi skupionych wokół Chrześcijańskiego Grania i Dobrego Miejsca w Warszawie stworzyła Festiwal Chrześcijańskie Granie i Koncert Debiuty. Na scenie przy ul. Dewajtis 3 wystąpiło kilkanaście zespołów prezentujących młodą – i nie tylko – scenę muzyki chrześcijańskiej. Wśród nich byli m.in. Magda.lena Frączek, StronaB, El Camino, Kanaan, Mocni w Wierze czy Twoje Niebo.

   

  W czerwcu 2015 roku powołaliśmy fundację „Chrześcijańskie Granie”, które ma jeszcze lepiej zajmować się tworzeniem platformy dla rozwoju sceny z dobrym przesłaniem. Naszymi patronami stali się: św.Filip Neri, św. Maksymilian Kolbe i św. Jan Paweł II.Wśród głównych zadań znalazły się:

   

  GRAJMY CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE

   

  plansza_grajmy

   

  Akcja Grajmy Chrześcijańskie Granie – promuje rozwój salek muzycznych oraz twórczości amatorskiej w Polsce. W tym momencie promocja odbywa się poprzez stronę www.grajmy.chrzescijanskiegranie.pl Głównym elementem serwisu jest mapa, na której można zaznaczać miejsca prób. Dzięki temu ktoś, kto chce grać albo śpiewać, może łatwo znaleźć odpowiednie miejsce w swojej najbliższej okolicy. Najlepsze salki otrzymają specjalne certyfikaty.Inicjatywę wspierają tacy muzycy jak Arkadio, Magda.lena Frączek, Klaudia Grabek ze StronyB czy zespół Albo i Nie. Sami często zaczynali w małych salkach, gdzie pozwolił im grać życzliwy proboszcz. Akcję Grajmy Chrześcijańskie Granie promujemy od dwóch lat poprzez spotkania,konferencję i festiwale.

   

  Zapraszamy na stronę akcji: www.grajmy.chrzescijanskiegranie.pl

   

   

  KONCERT DEBIUTY

  debiuty_2014_fot-Mateusz-Stolarski

   

  Koncert Debiuty im. Moniki Brzozy – jest to jedyny taki koncert na scenie muzyki chrześcijańskiej w Polsce, który odbywa się co roku na wiosnę. Podczas Festiwalu wybieramy najlepszy debiut, który pojawił się w danym roku. Aby wystąpić należy nagrać płytę bądź posiadać materiał na nią. Poza publicznością występ ocenia i przyznaje swoją nagrodę profesjonalne jury.

  Jesteśmy przekonani, że Debiuty zmieniają rynek muzyki chrześcijańskiej. Wśród laureatów Koncertu Debiuty znalazły się zespoły takie jak: Love Story, StronaB, Kanaan, Mocni w Wierze, Good God, Anielsi oraz zespół Soudarion.

   

  Zapraszamy na stronę koncertu Debiuty: www.koncertdebiuty.pl

   

  FESTIWAL CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE

  festiwal_chrzescijanskiegranie_2014_fot-Mateusz-Stolarski

   

  Festiwal Chrześcijańskie Granie – wydarzenie odbywa się na jesień każdego roku. Pokazujemy w nim to co jest dojrzałe i najciekawsze. Zapraszamy do udziału wszystkich, ale przede wszystkim tych, którzy są już po swoim fonograficznym debiucie. Wśród zgłoszonych nowości chcemy wybrać najlepszą premierę. Festiwal to również czas poświęcony na modlitwę oraz dobre spotkania. Od roku 2012 przyznawany jest Złoty Krążek, natomiast w 2015 roku po raz pierwszy została przyznana nagroda BeneDeo za najlepszy teledysk. Na scenie festiwalowej wystąpiło kilkadziesiąt zespołów i wykonawców. Wśród nich był m.in. Arkadio, Antonina Krzysztoń, StronaB, Magda.lena Frączek, 33, Pandamusic, Albo i Nie, El Camino, Frenchman czy Zetaigreka.

   

  Zapraszamy na stronę festiwalu Chrześcijańskie Granie: www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

  GRAJMY CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE

  Akcja Grajmy Chrześcijańskie Granie, Koncert Debiuty oraz Festiwal Chrześcijańskie Granie może mieć fundamentalne znaczenie dla rozwoju polskiej sceny muzyki chrześcijańskiej. Bez Twojego wsparcia jest to niemożliwe!

   

  Prosimy o dobrowolne wsparcie poprzez wpłaty na konto:

   

  46 1050 1012 1000 0090 3065 9909

  Fundacja „Chrześcijańskie Granie”, ul.Dewajtis 3, 01-815 Warszawa

  (tytułem: darowizna na cele statutowe)

   

   

  Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy. Obiecujemy modlitwę i naszą pamięć.

  Napisz do nas: fundacja@chrzescijanskiegranie.pl

  Razem grajmy Chrześcijańskie Granie!

   

   

  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie