Odwiedź nas przed Bożym Narodzeniem i nie czekaj na wysyłkę!

Odwiedź nas przed Bożym Narodzeniem i nie czekaj na wysyłkę!

12 grudnia, 2014 Wyłącz przez mateo

Chrześcijańskie granie nowy wystrój

Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu w Warszawie. Nie czekaj na przesyłkę. Doradzimy i pomożemy wybrać dobrą muzykę. Chrześcijańskie Granie jest otwarte. Cały czas w internecie, a na Dewejtis 3 (Las Bielański, w budynku Dobrego Miejsca, wejście B, I piętro) od wtorku do soboty! A nawet częściej. 13 grudnia (sobota) 2014 zapraszamy w specjalnie rozszerzonych godzinach – od 9.00 do 18.00.

 

Chcemy się z wami spotkać. Internet nie daje, aż takich możliwości, więc przed świętami chcemy dać Wam możliwość przybycia do nas. A warto. Duży wybór płyt z dobrą muzyką. Pomożemy i doradzimy. No i mamy nowy/stary fotel (naprawdę wygodny) w modnej odrapanej zieleni. W najbliższą sobotę (13 grudnia 2014) jesteśmy dla Was od 9.00 aż do 18.00Nie czekaj na paczkę, kup tu i teraz.

 

Polecamy Wam nowości >>> oraz akcję “Nie przepłacaj za Luxtorpedę” >>>

 

Przypominamy regularne godziny otwarcia sklepu:
wtorek – piątek // 9.00 – 16.00
sobota // 9.00 – 13.00

Chrześcijańskie Granie to nie tylko sklep, ale też serwis muzyczny oraz kilka projektów towarzyszących – Festiwal Chrześciańskie Granie, Koncert Debiuty im. Moniki Brzozy, akcja Grajmy! Chrześcijańskie Granie oraz serwis koncertowy: www.koncerty.chrzescijanskiegranie.pl. Niedawno wzięliśmy też pod opiekę jeden z najstarszych serwisów o mediach – KMDM.pl

 

Do zobaczenia więc! Jeśli jednak nie możesz do nas dotrzeć osobiście i zamówisz coś przez naszą stronę – pamiętaj:
– dla zamówień powyżej 250 zł wysyłka jest gratis
– zawsze możesz zwrócić płyty w ciągu 30 dni od kupna (jeśli nie mają śladów użytkowania).
– wysyłka za pobraniem dla zamówień składanych telefonicznie jest 5 zł tańsza