IX Dni Guadalupiańskie w Lublinie

IX Dni Guadalupiańskie w Lublinie

13 grudnia, 2014 Wyłącz przez mateo

Dni Guadalupiańskie 2014 - lublinPo raz dziewiąty w święto Matki Bożej z Guadalupe odbędą się w Lublinie “Dni Guadalupiańskie”. Tym razem świętowanie rozciągnie się w iście meksykańskim stylu na 3 dni. Musical, meksykańska fiesta, uwielbienie oraz modlitwa. Wszystko to dzięki wspólnocie Guadelupe. Zapraszamy!

 

 

12 grudnia(piątek) we wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Guadalupe oprócz Różańca i Mszy Świętej na cześć Maryi odbędzie się MUSICAL “Życie Maryi”. Wszystko w Parafii Niepokalanego Serca Maryi i św. Franciszka (“Poczekajka”) od godz.17:30.
(większe grupy prosimy o rezerwację na zespol@guadalupe.com.pl

 

13 grudnia(sobota) odbędzie się Meksykańska Fiesta. Najpierw Różaniec i  Msza Święta. Po niej nastąpi Koncercik na cześć Niepokalanej i wiele meksykańskich niespodzianek. Wszystko to w Parafii Garnizonowej Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny również od 17:30.

 

14 grudnia(niedziela) będzie Uwielbienie z Maryją w Archikatedrze Lubelskiej. Jest to druga niedziela miesiąca. Dziękować będziemy Panu za dar naszej Matki Maryi. Początek o godz.18:30.

 

Organizatorzy:
Wspólnota Guadalupe zespół
Region Lubelski FZŚ

Współpraca:
Wspólnota Najświętszego Imienia Jezus
Akademia Młodzieżowa FSD
SPP Poczekajka
Archikatedra Lubelska
Parafia Garnizonowa NPNMP
Studio nagrań multimedialnych “Fanfara”

Sponsorzy:
Fundacja Guadalupe
Fonia-technika estradowa
Parafia “Poczekajka”
Wellnessland Marek Brodacki
Firma “Dar” Jan Orzeszko