Drugie spotkanie Klubu Chrześcijańskie Granie już 24 stycznia – kolędujemy?

Drugie spotkanie Klubu Chrześcijańskie Granie już 24 stycznia – kolędujemy?

26 grudnia, 2014 Wyłącz przez mateo

Klub chrześcijańskie granie

Kochani i kochane! 24 stycznia 2015 roku spotykamy się w Dobrym Miejscu na warszawskich Bielanach. Dlaczego? Bo jest spotkanie! Drugie już. Klub Chrześcijańskie Granie zaprasza. Będzie obiad. Rozmowy i adoracja Pana Jezusa. Przynieście instrumenty i głosy – będziemy też kolędować!

 

Hej kolęda, kolęda! Już 24 stycznia 2015 roku (sobota) o 14.00 odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Chrześcijańskie Granie.  W zamierzeniu organizatorów ma to być  miejsce spotkań ludzi w różnym wieku, których łączą inicjatywy Chrześcijańskiego Grania. Tym razem, poza obiadem i modlitwą chcemy wspólnie pokolędować. Jeśli więc masz ochotę to weź gitarę, flet, skrzypce, tamburyn lub własny głos i przybywaj! Kolędować każdy może!

 

W ramach wydarzenia przewidziany jest obiad, kolędowanie, rozmowy oraz wspólna modlitwa w kameralnym gronie. Koszt spotkania wynosi tylko 15 zł. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy na potrwają do 20 stycznia. Zgłoś się na adres mailowy: chrzescijanskiegranie@gmail.com

 

29 listopada o 14.00 w Dobrym Miejscu przy Dewajtis 3 odbyło się pierwsze spotkanie Klubu Chrześcijańskie Granie – cyklu spotkań dla osób związanych ze sklepem i serwisem www.chrzescijanskiegranie.pl.  Wszystkich, którzy chcieliby poznać ludzi o podobnych wartościach, zapraszamy do włączenia się w działanie klubu. Niech połączy nas nie tylko muzyka, ale wiara i pragnienie czynienia dobra.

 

Dołącz do wydarzenia na faceboooku >>>

Już dzisiaj zapraszamy na spotkanie w doborowym towarzystwie:) Jeśli nie możecie przybyć w styczniu to informujemy, że kolejne spotkania Klubu Chrześcijańskie Granie odbędą się: 21 marca i 23 maja.