Jesteś z Miłości – rusza nowa akcja od Holy Mary Team

Jesteś z Miłości – rusza nowa akcja od Holy Mary Team

21 listopada, 2014 Wyłącz przez mateo

plakat_jestes_z_milosci„Jesteś z Miłości” – to hasło przewodnie pierwszej akcji ewangelizacyjnej nowej społeczności maryjnej Holy Mary Team. W dniach od 21 listopada do 8 grudnia 2014 będą pojawiały się teksty, grafiki, filmy oraz pewna niespodzianka muzyczna. Wszystko to by pokazać sens miłości. Akcja pod naszym patronatem – dzisiaj zaczynamy, a już niedługo będzie więcej!

 
„Miłość” w XXI wieku to słowo – delikatnie mówiąc – nadużywane. Wszyscy wszędzie krzyczą do nas o miłości – od bohaterów codziennych seriali, przez polityków uśmiechających się z ekranów telewizorów, po billboardy rozstawione na każdym rogu miasta. W nadmiarze wrażeń, barw i odmian słowa „miłość” przez różne przypadki zagubiło się jego prawdzie znaczenie, prawdziwy jego sens.

 

“Rozpoczynająca się akcja ma zachęcić do odkrycia na nowo nie tylko sensu słowa „miłość”, ale przede wszystkim prawdziwej i jedynej Miłości w ludzkim życiu. Miłości, która nas stworzyła, ale też która umarła za nas na krzyżu. Miłości, która ludzi ukochała. – Wierzymy, że gdy ludzie odkryją na nowo, tę prawdę, że są stworzeni z miłości, a tym samym ich przeznaczeniem jest miłość, zobaczą swoje życie w zupełnie nowym świetle” – mówi Piotr Chomicki.

 

Ewangelizacja pod hasłem „Jesteś z Miłości” inauguruje działalność nowej społeczności maryjnej Holy Mary Team, która do głoszenia Jezusa Chrystusa wykorzystuje przede wszystkim nowe media poprzez video, muzykę i niekonwencjonalną grafikę. Holy Mary Team jest Drużyną Maryi – świecką wspólnotą młodych ludzi, powołaną do ewangelizacji w Internecie. Bądźcie czujni – będzie o tej Drużynie Maryi jeszcze głośno!

***
Z misji Holy Mary Team:
Chcemy pobudzać serca, inspirować do przemiany oraz głoszenia PRAWDY! Działamy tak, by każdy spojrzał w głąb siebie i na nowo zobaczył… życie. Chcemy pokazać to prawdziwe ŻYCIE. Chcemy wstrząsnąć, zaskoczyć oraz twórczo pobudzić do działania.
Pragniemy docierać do tych katolików, którzy w różnych sytuacjach odrzucają Jezusa lub w sposób letni przeżywają swoją wiarę. Chcemy dotrzeć do młodego i średniego pokolenia, dając świadectwo i inspirując do przemiany.

 

Więcej znajdziecie na stronie – www.hmt.org.pl