“Wszystkich Świętych” – bal kostiumowy w Dobrym Miejscu!

“Wszystkich Świętych” – bal kostiumowy w Dobrym Miejscu!

14 października, 2014 Wyłącz przez m.guzek

balW.S.full2014(1)Już 26 października (niedziela) w godz. 14:30-16:30 (Wejście A, Sala Czerwona”) zapraszamy na “Wszystkich Świętych” charytatywny bal kostiumowy dla dzieci w Dobrym Miejscu. Wstęp za dobrowolną ofiarę na zakup nowej konsolety emisyjnej dla Radia Warszawa 106,2 FM. Więcej informacji na www.dobremiejsce.org

 

Zapraszamy wszystkie dzieci do lat 9-ciu na bal kostiumowy p.t.”Wszystkich Świętych”, który poprowadzą zawodowi aktorzy Teatru Jumaja. Zabawa połączona z elementami edukacji chrześcijańskiej mówiącej, w sposób przystępny i dostosowany do wieku uczestników, o Świętych w Niebie. Uczestnicy zabawy przebrani m.in. za Świętych, których znamy biorą udział w konkursach, zabawach i tańcach, dostosowanych specjalnie do konwencji i tematyki spotkania. Wszystkich uczestników balu zachęcamy do przebrania się w strój dowolny, ale preferowani są Święci 🙂 Dorośli opiekunowie ze względu na ograniczoną przestrzeń proszeni są o pozostanie w holu przed Salą Czerwoną, w Galerii Krużganek, na wystawie przed kaplicą, w kaplicy, w holu wej. A lub po prostu na spacerze w Lesie Bielańskim.

 

Patronem medialnym wydarzenia jest serwis i sklep www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Program:

– zabawa taneczna- “Dla każdego Świętego małego i dużego”

– konkursy nawiązujące do tematyki balu

– quiz wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, którym opiekuje się Św. Krzysztof

– animacje teatralne

– konkurencje sprawnościowe

– konkursy rodzinne – o rodzicielskiej miłości i miłych uczuciach, nad którymi czuwa Św. Walenty

– warsztaty robienia zwierzątek z balonów pod patronatem Św. Franciszka

– konkurs na najlepsze przebranie za Świętego

Bal „Wszystkich Świętych” to wspaniała zabawa dla całej rodziny, przygotowana i poprowadzona w szacunku do tradycji chrześcijańskiej związanej ze świętem Wszystkich Świętych, stanowiąca ciekawą alternatywę dla pogańskich niebezpiecznych zabaw na przełomie października i listopada.

Dobre Miejsce wej.A Sala Czerwona

ul. Dewajtis 3, Las Bielański, Warszawa, Polska