Sacrosong 2014 na Podhalu – zgłoszenia jeszcze do 6 listopada

Sacrosong 2014 na Podhalu – zgłoszenia jeszcze do 6 listopada

28 października, 2014 Wyłącz przez mateo

Sacrosong 2014 - Nowy Targ

 

Jeszcze do 6 listopada 2014 można zgłaszać się do przeglądu piosenki religijnej SACROSONG 2014 w Nowym Targu. Odbywać będzie się pod hasłem zaczerpniętym od św. Jana Pawła II – “Szukajcie świętości w codziennym życiu”.

 

Jest to XXV edycja tego wydarzenia. W dniach 21 i 22 listopada 2014 odbywać będą się przesłuchania. Wszystko po to, by 30 listopada o godz. 15.00 mógł odbyć się Koncert Laureatów. Gościem specjalnym w tym roku będzie Krzysztof Bigaj z zespołem. W tym roku organizatorzy chcą szczególnie dziękować Bogu za dar kanonizacji Papieża – Polaka.

 

„Szukajcie świętości w codziennym życiu” (św. Jan Paweł II)
Słowa te wypowiedział święty Jan Paweł II 19 maja 1996 roku w czasie homilii wygłoszonej w Mariborze, stolicy Słowenii. Apel skierowany do uczniów Jezusa został wypełniony przez samego Papieża w Jego świętym życiu. Dowodem tego jest Jego kanonizacja, która miała miejsce 27 kwietnia 2014 roku. Wdzięczni Bogu za ten dar dla nas, pragniemy przez śpiew o byciu świętym odpowiedzieć na papieskie wezwanie.
– piszą na swojej stronie.

 

Zgłoszenia przyjmowane są  do 6 listopada.
Regulamin i karta zgłoszenia do pobrania ze strony internetowej http://www.parafia.nowytarg.pl/index.php/karta-zgloszenia

 

Zapraszamy na profil facebookowy: https://www.facebook.com/sacrosongnowytarg 

 

Organizatorzy:
Parafia pw. św. Jana Pawła II w Nowym Targu, Urząd Miasta w Nowym Targu, Starostwo Powiatowe w Nowym Targu, Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu.

Honorowy patronat nad Przeglądem:
Jego Eminencja ks. kard. Stanisław Dziwisz, Arcybiskup Metropolita Krakowski

Patronat medialny:
Radio Plus, Gość Niedzielny, Tygodnik katolicki Niedziela, Fotopodhale, Goral Inf,  chrzescijanskiegranie.pl, franciszkanska3.pl, TV Podhale

za: mat.org