Bojkotuj Halloween – idź do kina na “Matteo” – premiera!

Bojkotuj Halloween – idź do kina na “Matteo” – premiera!

30 października, 2014 Wyłącz przez mateo

bojkotuj halloween idź na Matteo

Bojkotuj Halloween – idź na “Matteo”. Taką alternatywę dają twórcy najnowszego filmu Michała Kondrata (twórcy “Jak pokonać szatana”). Obraz wchodzi do kin 31 października 2014 i według jego twórców jest alternatywą dla świętowania Halloween. Byliśmy i potwierdzamy – zły jest bezsilny wobec Bożej mocy, a “pułkownik Matki Bożej” – Matteo de Angnone, kapucyn żyjący w XVII wieku nadal egzorcyzmuje. 

 

Kim był Matteo? Co kryją archiwa miasta Agnone? Jak na tę historię zareagował Watykan? Na te pytania odpowiadają: o. Cipriano de Meo, ks. Nazareno M. Galullo, charyzmatyk i prof. Maria Cristina Melloni, włoska badaczka historii. Zabójstwo, miłość i przebaczenie. Dowody z przełomu XVI i XVII w. oraz świadectwa, które nie pozwalają pozostać obojętnym. Już jutro – w piątek, 31 października 2014 w kinach w całej Polsce.

 

Listę projekcji znaleźć można na stronie:

http://kondrat-media.pl/matteo-projekcje/

 

Pokaz prasowy filmu odbył się w warszawskim kinie Wisła 28 października z udziałem gości specjalnych oraz takich gwiazd jak Przemysław Babiarz, Radosław Pazura, Jerzy Zelnik. Spotkanie prowadziła Anna Popek. Okazuje się, że obecnie moc wstawiennictwa Matteo jest równie silna, a nawet silniejsza, niż za życia. Do jego grobu przyjeżdżają pielgrzymi z całego świata. I choć zmarł 31 października 1616 r. wciąż egzorcyzmuje, a przy jego grobie nawet teraz – 400 lat później – dochodzi do cudownych uzdrowień i uwolnień od dręczeń demonicznych.

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu facebookowym: Bojkotuj Halloween, idź na Matteo!

 

 

Dlaczego premiera odbywa się 31 października? Sam reżyser opowiada o tym bardzo konkretnie – “Nawet jeżeli człowiek tego nie chce, to wchodząc w tę zabawę oddaje cześć Złemu duchowi. I co za tym idzie otwiera się na jego działanie. Powiem konkretnie – kiedy byłem pomocnikiem egzorcysty spotkałem się z takimi przypadkami, że demon mówił przez osobę egzorcyzmowaną, że 31 października, to jego święto. Powinniśmy wiedzieć, że Zły dych istnieje, bo prawda o Szatanie jest jedną z prawd wiary chrześcijan. Ten film pokazuje skutki działania demona, ale też przede wszystkim cudowną interwencję Bożego wysłannika. Dzięki temu filmowi wiele osób przekona się, że świat duchowy naprawdę istnieje. Zachęcam, by wybrać się Na film “Matteo” ponieważ może on zmienić Twoje życie “.

 

„Matteo” film w reżyserii Michała Kondrata z muzyką Michała Lorenca w kinach od 31 października.