NOWOŚCI: O.ADAM SZUSTAK: “Nocny złodziej” i “Placki z rodzynkami”

2 września, 2014 Wyłącz przez m.guzek

nowosciNa stronie www.chrzescijanskiegranie.pl pojawiły się kolejne nowości! Zachęcamy Was do zakupienia bestsellerowych audiobooków o. Adama Szustaka –“Nocny złodziej” i “Placki z rodzynkami”. W sklepie Chrześcijańskie Granie mamy już kolekcję rekolekcji i konferencji o. Adama można znaleźć na naszej stronie oraz w sklepie Chrześcijańskie Granie przy ul. Dewajtis 3 w Warszawie.

 

 

Placki z rodzynkamio.Adam Szustak – Placki z rodzynkami

Mówią, że Eucharystia to uczta wystawiona na dwóch stołach. Na jednym z nich Bóg zostawił nam Ciało i Krew swojego Syna, dzięki któremu możemy żyć i to aż na wieki. Na drugim przyrządził zaś dla nas smakowite dania swojego Słowa. Skoro uczta i jedzenie, to bez smaków się nie obejdzie.

Ta płyta to zaproszenie do rozsmakowania się w Słowie, to zaproszenie do stołu, gdzie bogactwo zapachów i smaków może przyprawić o zawrót głowy albo i utratę przytomności.

Płyta jest zapisem rekolekcji wielkopostnych, które o. Adam głosił w kościele oo. Dominikanów w Poznaniu oraz we wrocławskim duszpasterstwie akademickim “Maciejówka” w 2012 roku.

nocny złodziejo.Adam Szustak – Nocny złodziej. Mocne Słowo dla czekających na świt (książka + CD mp3 i DVD)

Nocny Złodziej to niezwykłe słowo o. Adama Szustaka OP, które w grudniu 2012 roku obiegło cały świat. Dziesiątki tysięcy Polaków przesłuchało je i zechciało się nim podzielić, tworząc wielką grupę osób poszukujących życia w mocy błogosławieństwa. W ciągu miesiąca rekolekcji wysłuchano 500 000 razy. Na dole tej strony przeczytasz dziesiątki opinii tym nagraniu.

Idea rekolekcji opiera się na tym, że kiedy słuchamy Bożego słowa, Bóg chce natychmiast przychodzić do nas i działać. Każda część rekolekcji ukazuje jakiś rejon naszej słabości, grzechów albo pragnień i marzeń o szczęściu. Pokazuje Boga, który TERAZ chce działać, uwalniać i obdarzać łaską. Nie ma mowy o teorii, ale jest próba wprowadzenia w życie Bożych wskazań tu i teraz.