Gość Niedzielny:  “Módl się dwa razy”

Gość Niedzielny: “Módl się dwa razy”

18 września, 2014 Wyłącz przez m.guzek

 gość niedzielny“To mają być „muzyczne orliki”. Organizatorzy Festiwalu „Chrześcijańskie Granie” chcą promować miejsca przy parafiach, gdzie młodzież mogłaby grać muzykę.”- o zbliżającym się Festiwalu Chrześcijańskie Granie napisał Tomasz Gołąb w najnowszym Gościu Niedzielnym (edycja warszawska) w tekście “Módl się dwa razy” .

 

“Powodów, żeby zakładać salki muzyczne przy parafiach, jest wiele. Dzięki nim młodzi mogliby zyskać miejsce dla rozwijania swoich talentów. Może dla wielu z nich byłby to sposób, by odchwaścić zarosłą do Kościoła drogę. Taki kontakt ze wspólnotą przez granie na chwałę Bożą to przecież przestrzeń dla przemiany życia. Czy Kościół może taką duszpasterską okazję zmarnować? – pyta retorycznie Michał Guzek z serwisu www.chrzescijanskiegranie.pl, organizator festiwalu, który 18 i 19 października odbędzie się w Dobrym Miejscu na Bielanach. Michał Guzek podkreśla, że wiele osób, które wyrobiły sobie pewną pozycję na chrześcijańskiej scenie muzycznej, zaczynało od parafialnych scholi i małych zespołów.”-więcej można przeczytać w 38 numerze Gościa Niedzielnego.

 

Bilety na Festiwal Chrześcijańskie Granie można już dzisiaj kupić na stronie www.chrzescijanskiegranie.pl oraz w sklepie Chrześcijańskie Granie przy ul.Dewajtis 3 w Warszawie.

 


PROGRAM FESTIWALU CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE:

SOBOTA – 18 X 2014
PROMOCJA AKCJI GRAMY CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE

WYSTĄPIĄ:
Zespół 33
Frenchman
Koncert Uwielbienia

NIEDZIELA 19 X 2014

ZŁOTY KRĄŻEK 2014

WYSTĄPI:
Koncert magda.leny frączek
nagroda za największą sprzedaż w sklepie Chrześcijańskie Granie;

Zespół konkursowy;

8 lat Dobrego Miejsca i Chrześcijańskiego Grania

DZIEŃ PIERWSZY – KUP BILET:
http://www.chrzescijanskiegranie.pl/pl/p/4.-Festiwal-Chrześcijańskie-Granie/698

DZIEŃ DRUGI – KUP BILET:
http://www.chrzescijanskiegranie.pl/pl/p/Bilet-Festiwal-Chrzescijanskie-Granie-19-pazdziernik-2014-niedziela-2-dzien/699

 

ORGANIZATORZY:
Chrześcijańskie Granie, Katolickie Centrum Kultury Dobre Miejsce.

PATRONI MEDIALNI:
Radio Warszawa, Radio RDN Małopolska, Radio RDN Nowy Sącz, Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki, Lista z Mocą, Muzykadladucha.pl, Bosko.pl, Profeto.pl, GospelBox, Telewizja internetowa Dobre Media, DEON.pl

SPONSORZY:
Tolle.pl, Wielka Wola

Zostań sponsorem /wesprzyj wydarzenie:

WYŻSZE METROPOLITALNE SEMINARIUM DUCHOWNE
01-815 Warszawa
ul. Dewajtis 3
PKO SA XVIII O. Warszawa

97124020631111000002023056
z dopiskiem FESTIWAL

 

Za: www.gosc.pl