koncerty.chrzescijanskiegranie.pl – nowy serwis w sieci!

koncerty.chrzescijanskiegranie.pl – nowy serwis w sieci!

7 lipca, 2014 Wyłącz przez m.guzek

koncerty.chrzescijanskiegranie.pl - nowy serwis Chrześcijańskiego Grania

Sklep Chrześcijańskie Granie wystartował z nowym serwisem www.koncerty.chrzescijanskiegranie.pl Zadaniem  witryny jest promocja przede wszystkim koncertów artystów związanych ze sceną muzyki chrześcijańskiej. Na stronie znajdziecie wszystkie patronaty Chrześcijańskiego Grania – wśród nich także festiwale, spotkania i płyty.

 

Zapraszamy do współpracy zespoły, menagerów, organizatorów wydarzeń oraz media. Wierzymy, że poprzez nową stronę będziemy jeszcze skuteczniej docierali z informacjami o najciekawszych imprezach w naszym kraju, a przez to lepiej ewangelizowali.

 

Serwis www.koncerty.chrzescijanskiegranie.pl jest kolejnym projektem, który w tym roku rusza pod szyldem sklepu Chrześcijańskiego Grania. W marcu wystartowaliśmy z projektem grajmy.chrzescijanskiegranie.pl – salki muzyczne w każdej parafii.

 

Sklep Chrześcijańskie Granie powstał w 2006 r. Jego głównym zadaniem jest promocja muzyki chrześcijańskiej i wspieranie kultury. Sklep prowadzi sprzedaż detaliczną przy ul. Dewajtis 3 w Warszawie na Bielanach, a także  serwis: www.chrzescijanskiegranie.pl