Festiwal Nadziei już w ten weekend – 14/15 czerwca 2014 w Warszawie

Festiwal Nadziei już w ten weekend – 14/15 czerwca 2014 w Warszawie

13 czerwca, 2014 Wyłącz przez mateo

festiwal_nadzieiJuż jutro rozpoczyna się jedno z największych wydarzeń ewangelizacyjno – muzycznych w Warszawie. Organizatorzy przewidują, że Festiwal Nadziei w dniach 14-15 czerwca odwiedzi ok. 50 tysięcy osób. Zagrają gwiazdy zza oceanu – Newsboys oraz Michael W. Smith, a także polskie – TGD, New Life’m, Natalia Niemen czy też Exodus 15 

 

Program tego festiwalu podawaliśmy już wcześniej, dzisiaj krótko prezentujemy największe gwiazdy muzyki, które pojawią się na warszawskim Stadionie Legii. Wejście będzie możliwe od godziny 15.30 – wstęp wolny.

 

Michael W.Smith – artysta związany jest z chrześcijańską muzyką od trzydziestu lat, a na swoim koncie ma aż 14 autorskich albumów, 13 milionów sprzedanych płyt, liczne nagrody, w tym 3 Grammy oraz współpracę z wieloma znanymi artystami.

 

Newsboys – w skład zespołu wchodzi czterech świetnych muzyków, którzy połączyli swoje pasje i talenty muzyczne oraz chęć głoszenia Ewangelii. Od prawie trzydziestu lat są najpopularniejszym i najlepiej sprzedającym się zespołem współczesnej muzyki chrześcijańskiej. Artyści na swoim koncie mają 18 albumów oraz trasy koncertowe niemalże na całym świecie. Ich muzyka o rockowo – popowych, mocnych brzmieniach w jasny sposób przekazuje Dobrą Nowinę.

 
The Tommy Coomes Band to grupa dwunastu profesjonalnych muzyków, przyjaciół, ludzi kochających Boga. Od wielu lat tworzą nowe formy uwielbienia i ewangelizacji poprzez swoją muzykę. Wraz z wieloma misjami oraz ewangelistami mieli okazji grać w różnych zakątkach świata. Ponadto co roku szkolą liderów uwielbienia i muzyków z Kościołów. Ich pasją jest tworzenie muzyki chrześcijańskiej, jednoczenie ludzi we wspólnym uwielbieniu i służenie poprzez udział w misjach.W ciągu 20 lat swojego działania nagrali 12 albumów.

 

Na scenie muzycznej pojawią się polskie zespoły: TGD, Natalia Niemen, Exodus 15 i New Life M. Każdego dnia na scenie wystąpi również prawie tysiącosobowy chór, złożony z wokalistów z całej Polski z repertuarem specjalnie przygotowanym na tę okazję. Mieliśmy już okazję poznać utwór Nadzieja, skomponowany przez Piotra Nazaruka – dyrektora chóru.

 

za: mat.org