Dzień Ojca: Piknik z Tatą już w niedzielę!

Dzień Ojca: Piknik z Tatą już w niedzielę!

18 czerwca, 2014 Wyłącz przez m.guzek

Happy family having picnic in meadowW najbliższą niedzielę w Lesie Bielańskim od godziny 10.00 zapraszamy na tradycyjny już “Piknik z Tatą”. Impreza od kilku lat gromadzi mieszkańców z Bielan i z całej Warszawy. Wśród atrakcji przewidziany jest m.in. występ zespołu reggae PROPAGANDA DEI.

 

 

“Piknik z Tatą” to wyjątkowy czas na poczucie smaku męskiej przygody w gronie rodzinnym.Ojciec to charakter, wola walki, odwaga, zdecydowanie, wiara, wytrwałość, odpowiedzialność, bezpieczeństwo i wszystkie inne przymioty, które prowadzą wprost do sukcesu. Dlatego razem z naszymi Partnerami zachęcamy do świętowania Dnia Ojca w gronie rodzinnym podczas „Pikniku z Tatą” w Lesie Bielańskim 22 czerwca br. Startujemy o godz. 10:00. W tym roku tradycyjnie już zwracamy uwagę na znaczenie zaangażowanego uczestniczenia Ojców w życiu rodzinnym.
Podczas Mszy św. w Kościele Pokamedulskim Ślubowanie Ojców. W programie imprezy znajdują się m.in. koncert Propaganda Dei, gry i zabawy Indian północnoamerykańskich, strażacy, policjanci, teatrzyk, zaprzęg konny, kucyki, rodeo, dmuchane miasteczko, wyścigi solarne, symulator dachowania, gra „zgarnij łupek”,bezpłatne  inspekcje samochodów, darmowe badania prozdrowotne MSW i wiele innych atrakcji ! Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na www.dobremiejsce.org

 

 

Program wydarzenia:

10:00 – 15:00 – zaprzęg konny, kursujący wahadłowo ulicą Dewajtis pomiędzy ulicą Marymoncką a ulicą Kamedulską

11:00 – Msza św. w kościele Pokamedulskim z uroczystym ślubowaniem, zobowiązaniem ojców zaczerpniętym z filmu „Odważni” (Courageous)

10:00 – 16:00 – piknik rodzinny, a podczas niego:

12:00; 14:00 Występ GWIAZDY na scenie plenerowej – KONCERT zespołu muzycznego reggae Propaganda Dei ! (Dzień Ojca 2014: koncert zespołu PROPAGANDA DEI)

13:00 z cyklu Niedzielne Bajeczki spektakl teatralny dla dzieci „Jaś i Małgosia” Teatru Jumaja

– Zabawy i warsztaty dla dzieci: lina z charakterem, szczudła, malowanie twarzy, rzut lotką do tarczy, megahusta

– Przejażdżki kucykami dla dzieci

– Grillowanie, zapewniamy zieloną trawę oraz grill na którym można będzie usmażyć przyniesione mięso i warzywa (możliwość zakupu na miejscu)

– Inspekcje fotelików samochodowych, symulator dachowania, wyścigi samochodzików solarnych, konkursy z nagrodami, pokazy jajko-kaskader, wyścigi siłaczy, montowanie fotelika na czas, kolorowanki, wyklejanki i inne do godz. 18:00

– Gra edukacyjna „zgarnij łupek” w ramach projektu: Program edukacji ekologicznej „EKO-gaz – konkretna energia”

– Warszaty trąbiarskie dla dzieci w namiocie „EKO-gaz – konkretna energia”

– Gry i zabawy indian północnoamerykańskich – rzut długa strzałą ,strzelanie z łuków, bizonki, fretki, długa narta, indiańskie malowanie twarzy. Pokaz tradycyjnych tańców i śpiewów indiańskich na scenie.

– Straż Pożarna, prezentacja zawodu/wyzwania dla mężczyzny

– Radiowóz policyjny możliwość obejrzenia z bliska, również wewnątrz.

– darmowe badania prozdrowotne realizowane przez Poradnię Specjalistyczno – Konsultacyjną CSK MSW

– Dmuchańce – ogromna dmuchana zjeżdżalnia, rodeo i dmuchany zamek-smok

– Jarmark rękodzieła ludowego, wiejskiego jadła – udział ponad czterdziestu wystawców z Mazowsza

– Stoiska organizacji pozarządowych i partnerów

– Stoisko radiowe

Czytaj więcej:

Dzień Ojca 2014: Piknik z Tatą w Warszawie

Patronat nad wydarzeniem objął serwis www.chrzescijanskiegranie.pl