Boże Ciało 2014 – Stróże Poranka zagrają w Skierniewicach

Boże Ciało 2014 – Stróże Poranka zagrają w Skierniewicach

7 czerwca, 2014 Wyłącz przez mateo

skierniewice_plakat_zatrzymajsieW Boże Ciało – 19 czerwca 2014 Polska będzie uwielbiać Boga. Do wielu miast, gdzie odbędą się koncerty uwielbienia dołączają Skierniewice. Na rynku głównym wystąpi Paweł “Chusti” Chustak ze Stróżów Poranka. Poza tym będzie ewangelizacja i okazja do spowiedzi. Zapraszamy!

 

Jak napisali organizatorzy – “W naszym niewielkim, lecz miłym miasteczku Skierniewice odbędzie się również wydarzenie, które mamy nadzieję, przyniesie dobre owoce. Z radością informujemy o podjęciu inicjatywy koncertów ewangelizacyjnych w dzień Bożego Ciała. W tym roku wystąpi Paweł Chustak „Chusti” (Stróże Poranka). Wszystkich, którzy mieliby możliwość przybyć serdecznie zapraszamy 19 czerwca na godzinę 14-tą na rynek główny w Skierniewicach. Organizatorem koncertu jest Parafia Św. Stanisława BM. Zapraszamy i dziękujemy Duchowi Świętemu za inspirację i każdemu z osobna za modlitwę.”

 

Nasz serwis objął patronatem to wydarzenie – zapraszamy!

 

Stróże Poranka to zespół, który przez dziewięć lat swojej działalności nagrał wiele przebojów, takich jak: Drogi, Psalm 84 czy Wspaniały jest majestat Twój. Powstał w 2002 r. wśród młodych ludzi wywodzących się z Salezjańskich Wspólnot Ewangelizacyjnych. Wydał cztery płyty 2002 – Stróże Poranka, 2005 – Ze Słońcem Wstaje Nadzieja, 2008 – Alfa Omega, 2010 – Drogi (reedycja 2014). Zespół zawiesił działalność w 2011, ale lider zespołu Paweł “Chusti” Chustak razem z basistą Mariuszem “Zielonym” Pietrowem w 2014 roku postanowił wznowić działalność zespołu pod swoim nazwiskiem.

 

Więcej o koncertach Pawła Chustaka znajdziecie na jego stronie: www.pawelchustak.pl. Zapraszamy też do naszego sklepu po płyty – TUTAJ