Magda.lena Frączek integracyjnie – koncert 15 maja 2014 w Katowicach

Magda.lena Frączek integracyjnie – koncert 15 maja 2014 w Katowicach

8 maja, 2014 Wyłącz przez mateo

magda_solo_act_katowiceW przyszły czwartek, czyli 15 maja 2014,  magda•lena frączek solo act w katowicach. Na Scenie  Piotra i Pawła zaprezentuje m.in. materiał z płyty “Effatha” za którą otrzymała Feniksa 2014 w kategorii muzyka.

 

Nie będzie to do końca solowy występ. Przed koncertem publiczność spotka się  z Robertem Studziżbą, niepełnosprawnym medalistą świata w podnoszeniu ciężarów. Zapraszamy serdecznie 15 maja od godziny 19.00 do Auli Wydziału Teologicznego, Katowice, ul. Jordana 18.

 

magda.lena frączek – to jedno z najciekawszych odkryć na rynku muzycznym, wokalistka, kompozytorka autorka tekstów, która autorskim albumem „effatha” wprowadza w świat muzyczny powiew świeżego tekstu i pięknej muzyki, otwiera na świat Kobiety, współczesnej, niepoprawnej, pozornie zamkniętej, z ogromną nadzieją na Miłość. Producentem muzycznym utworu oraz całej płyty jest Leszek Łuszcz (Renata Przemyk, Wilki, Marek Piekarczyk).

Wcześniej z zespołem Love Story nagrała rewelacyjną płytę “Talitha kum”, która od trzech lat nie znika z listy bestsellerów (największa sprzedaż w 2011 i 2012, niezmiennie w pierwszej trójce naszego TOP8). W 2011 podczas Koncertu Debiuty zgarnęła nagrodę publiczności, a w 2014 za płytę “Effatha” otrzymała muzycznego Feniksa 2014 – nagrodę wydawców katolickich.

 

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=AvJTg0Wd4Hw[/youtube]