1 czerwca 2014: Festiwal Nowe Spojrzenie (Bydgoszcz)

1 czerwca 2014: Festiwal Nowe Spojrzenie (Bydgoszcz)

14 maja, 2014 Wyłącz przez m.guzek

nowe spojrzenieJuż w niedzielę 1 czerwca 2014 r. odbędzie się w Bydgoszczy Festiwal Nowe Spojrzenie – wielka impreza muzyczna o ogólnopolskim charakterze. Na scenie wystąpią uznani polscy artyści: T. Love, Nocna Zmiana Bluesa, Full Power Spirit, Promyczki Dobra i Hołd. W tym roku festiwal będzie połączony z Marszem dla Życia i Rodziny. Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na: www.nowespojrzenie.com

 

Jak informują organizatorzy: “W tym roku po raz pierwszy postanowiliśmy połączyć dwie ważne i wartościowe bydgoskie inicjatywy. Festiwal Nowe Spojrzenie podjął współpracę z bydgoskim Marszem dla Życia i Rodziny. Około godziny 15:00 Marsz zakończy się na terenie Festiwalu, gdzie cała zachodnia część terenu koło Bazyliki Mniejszej w Bydgoszczy (od Al. Ossolińskich) zostanie opanowana przez organizatorów Marszu. Na wszystkich czekać piknik rodzinny i moc atrakcji (m.in. specjalna strefa dziecka).”

 


Koncertom towarzyszyć będą spotkania z ludźmi mediów, show-biznesu oraz artystami. Swój udział potwierdził już m.in. Rober Tekieli – dziennikarz, publicysta, animator kultury niezależnej, autor “Leksykonu zagrożeń duchowych”, książek takich jak “Egzorcyzmy i opętanie” czy “Zmanipuluję cię, kochanie”, napisanych w oparciu o spotkania z osobami, które, podobnie jak on sam, doświadczyły skutków zaangażowania w podobne praktyki.

 

Festiwal Nowe Spojrzenie odbędzie się po raz trzeci w Bydgoszczy. W poprzednich latach na imprezie zagrały takie zespoły jak: Luxtorpeda, Arka Noego, Armia czy Maleo Reggae Rockers. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Zapraszamy na skwer u zbiegu ulic Szymanowskiego oraz Berwińskiego (w pobliżu centrum handlowego Focus oraz bydgoskiej Bazyliki). My też tam zamierzamy być:)