Chrześcijańskie Granie na Targach Wydawców Katolickich 2014

Chrześcijańskie Granie na Targach Wydawców Katolickich 2014

2 kwietnia, 2014 Wyłącz przez m.guzek

targi wydawców katolickich 2014Sklep i serwis www.chrzescijanskiegranie.pl pojawi się  ze stoiskiem na XX Targach Wydawców Katolickich w Warszawie. Podczas imprezy będziemy promowali koncert Debiuty i muzykę tworzoną poprzez młodą scenę chrześcijańską. W ramach Targów współorganizujemy Wieczór Uwielbienia. Swoje stoisko będzie miał również Debiut 2014 – zespół Mocni w Wierze. Targi Wydawców Katolickich odbędą się w Arkadach Kubickiego od 3 do 6 kwietnia 2014 roku w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim. W ubiegłym roku imprezę odwiedziło około 20 tysięcy osób.

 

W tym roku Chrześcijańskie Granie wspierało powołanie kapituły do nagrody Feniks – (nagrody przyznawanej przez Stowarzyszenie Wydawców Katolickich). Po raz pierwszy to wyróżnienie zostanie przyznane w kategorii muzyka.

 

W tym roku Targi mają wyjątkowych charakter. “Naszą imprezą, Targami – Świętem Dobrej Książki – pragniemy włączyć się w realizację hasła Roku Duszpasterskiego Wierzę w Syna Bożego, ale także w czas przygotowań siebie samych i naszych odbiorców, odbiorców Dobrej Nowiny do kanonizacji bł. Jana Pawła II.  Niech spotkanie ze słowem w każdym jego wymiarze: mówionym, pisanym, drukowanym, ilustrowanym obrazem i dźwiękiem będzie na nowo odkryciem, przypomnieniem nauki Jana Pawła II, ale także jej wdrożeniem w nasze życie.” – zapowiadają organizatorzy.

 

Informacje o programie całego wydarzenia będzie można znaleźć na www.swk.pl