Subiektywne. Osobiste. TOP1 roku 2013 – Klaudia Grabek

9 marca, 2014 Wyłącz przez mateo

top1_banner_klaudiaPo Debiutach 2014 mamy za co dziękować. Tak jakoś “przypadkiem” dziejsze subiektywne, osobiste TOP1 roku 2013 wpisuje się idealnie w ten czas. Poczytajcie co napisała Klaudia Grabek – wokalistka StronyB. Chcemy poznać bardziej. Może mniej, ale lepiej. Jeśli dobrniecie do końca mamy dla Was niespodziankę! Zapraszamy!

 

“Choć w tej tematyce – jak do tej pory, nikt nie pobił Lao Che (“Gospel” rozwala mnie tekstowo, zachwyca muzycznie) ani nie dorównał “Dementi” (jest po prostu przepiękne) i choć melodie Magdy Frączek czy Kuby Kornackiego zdarzało mi się śpiewać pod nosem równie często co strB 😉 to jednak moim TOP1 jest piosenka Arki Noego “Nigdy nie zostawisz mnie. Wraca do mnie nieustannie od momentu, kiedy dostałam “A gu gu” na kasecie(!) i zawsze tak samo mnie rozbraja, a w 2013 może nawet bardziej?” – pisze Klaudia.   A oto i ona, zawsze aktualna – tak nam się też wydaje…

 

 

Klaudia, poza tym, że uwodzi urodą i przykuwa uwagę nieprzeciętnym głosem jest wokalistką StronyB – naszego rockowego Debiutu 2012 roku. Ich debiutancka płyta “Dwa jabłka na czereśni” od miesięcy utrzymuje się w naszym TOP8 najlepiej sprzedających się płyt.  Jak sami piszą o sobie – po ludzku nie powinni istnieć. Ale istnieją, grają i mają w planach wydanie kolejnej płyty.

 

Na swojej stronie piszą – “Kiedy zaczynaliśmy, żadne z nas nie wiedziało w co się pakuje. Nie mieliśmy żadnych podstaw, żeby chociaż marzyć o byciu muzykami. Na wsi gdzie króluje discopolo i techno, a muzyki w szkole uczy polonistka lub sekretarka, nie ma po prostu szans na rozwój muzyczny i tzw. “robienie kariery”. Na szczęście dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. To właśnie On postawił na naszej drodze osobę, która zmieniła nasze życie.”

 

Polecamy ich płytę – kupicie ją TU! Jeśli przy składaniu zamówienia podacie hasło: czereśnie – dostaniecie na tę płytę z 10% rabatem!

 

Do zobaczenia! Już wkrótce na Chrześcijańskim Graniu znajdziecie kolejny TOP1. A krążek “A gu, gu” Arki Noego kupicie w naszym sklepie!