Maciek Musiał zaprasza na Debiuty 2014!

9 lutego, 2014 Wyłącz przez mateo

[youtube]http://youtu.be/7DuHjfmlYXM[/youtube]

 

Aktor Maciek Musiał zaprasza na Koncert Debiuty! Już 2 marca 2014 roku w Dobrym Miejscu na warszawskich Bielanach zagrają młode, ambitne zespoły, które nie wstydzą się dobrego przekazu. Oto kolejna odsłona wydarzenia, które od trzech lat zmienia polską rzeczywistość muzyczną – daje zaistnieć obiecującym zespołom, które nie mają za sobą wielkiej kasy, ani wsparcia medialnego.

 

Maciek to aktor młodego pokolenia, znany m.in. z seriali “Hotel pod żyrafą i nosorożcem”, “Ojciec Mateusz”, “Rodzinka.pl” oraz “Krew z krwi”, ale to nie jedyne osiągnięcia – ma za sobą już role filmowe oraz teatralne.

 

“Chciałbym was zaprosić na największe wydarzenie młodej sceny chrześcijańskiej w Stolicy” – powiedział o nas aktor.

 

Zaproszenia znajdziecie na www.koncertdebiuty.pl

 

Jak pamiętacie 2 marca 2014 w Dobrym Miejscu na warszawskich Bielanach odbędzie się IV edycja koncertu Debiuty im. Moniki Brzozy. W Debiutach wystąpią: 33, ALBO I NIE, ACOUSTIC PRAISE oraz MOCNI W WIERZE. Wystąpią zwycięzcy koncertu Debiuty 2013 – zespołu Kanaan

 

“Promujemy młode, ambitne zespoły, które grają różnorodną muzykę z dobrym przesłaniem” – mówi Michał Guzek, inicjator i organizator wydarzenia.

 

Na scenie pojawiały się bardzo różnorodne style od rocka, przez pop, gospel, poezję śpiewaną aż po hip-hop. W poprzednich edycjach zwyciężały takie zespoły jak Love Story, Anielsi, Strona B oraz Kanaan. W tym roku Ambasadorem Koncertu został raper Hiob, który ruszył w trasę promocyjną Debiuty Tour m.in do Krakowa, Olsztyna i Tarnowa.

 

Jeśli tylko możesz – wpłać nawet 30 zł na Debiuty i otrzymaj imienne zaproszenie:
Pallotyńska Fundacja Misyjna Salvatti.pl: 
91 1240 6159 1111 0010 5526 8461 ( z dopiskiem„DEBIUTY”)

Zaproszenia znajdziecie na www.koncertdebiuty.pl

Krótka relacja z zeszłego roku:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JD25iwjFHG0[/youtube]

 

Nasi sponsorzy: Tolle.pl, Biuro Pielgrzymkowe HOLY LAND

Organizatorami koncertu są: Chrześcijańskie Granie (www.chrzescijanskiegranie.pl), Katolickie Centrum Kultury Dobre Miejsce (www.dobremiejsce.org) oraz Fundacja Misyjna Salvatti.pl (www.salvatti.pl)

Patroni medialni: Radio Warszawa, Lista z Mocą, Muzyczne Dary, GospelBox, Bosko.pl, Kdm.pl, Profeto.pl, Gość Niedzielny, Biznes Music, RDN Małopolska, Radio Niepokalanów