Bethel “Dobrze, że jesteś” – premiera płyty 27 lutego

25 lutego, 2014 Wyłącz przez mateo

bethel_okladka_dobrze_ze_jestesZa dwa dni, bo 27 lutego 2014 roku, nakładem Wytwórni Lou&Rocked Boys będzie miała miejsca premiera drugiego krążka Bethel pt. “Dobrze, że jesteś”.

 

Najnowszy album jest odbiciem ponad siedmiu lat intensywnego koncertowania, podczas których załoga zdobywała niewiarygodny bagaż doświadczeń. 12 utworów, znajdujących się na  płycie obfituje w nowe pomysły i ciekawe aranże, którymi zespół chciałby się podzielić zarówno ze starymi fanami, jak i z osobami, które usłyszą go po raz pierwszy.

 

Posłuchajcie promomix-u:

 

[youtube]http://youtu.be/-n8ZBDKRKT0[/youtube]

 

Oprócz utworów, które można już było usłyszeć na koncertach, na płycie znajdują się także zupełnie nowe kompozycje. Zawartość drugiej płyty zespołu BETHEL po raz kolejny stanowi istną mieszankę gatunków: od pulsującego roots reggae, poprzez energiczne ska, kończąc na solidnych brzmieniach w klimacie raga. Ponownie dołożono wszelkich starań, aby zawrzeć na płycie potężną dawkę energii, którą BETHEL zapewnia podczas wszystkich swoich koncertów. Nie brak, również, niespodzianek takich, jak gościnny występ kolegów z zespołu Enej oraz potężne głosy, których użyczyli członkowie Luxtorpedy. Zarówno warstwa muzyczna, jak i tekstowa to nie tylko zaproszenie do wspaniałej zabawy, ale także ukazanie, jak ważny w naszych życiu jest drugi człowiek.

 

za: mat. wydawcy