Przegląd Chrześcijańskie Granie drogą do Debiutów?

23 stycznia, 2014 Wyłącz przez mateo

przeglad_chrzescijanskie_granie_2014Jak już pisaliśmy w dniach od 7-8 lutego 2014 w Warszawie, odbędzie się kolejny Przegląd Chrześcijańskie Granie. Jest to impreza towarzysząca Koncertowi Debiuty 2014 od początku.

 

Przesłuchania odbędą się w godzinach 10:00-16:00. Wstęp dla publiczności będzie wolny. Co roku Przegląd gromadził wiele zespołów, schol i chórów na bardzo zróżnicowanym poziomie. Od bardzo amatorskiego, aż po prawie profesjonalny. Wszyscy zostaną ocenieni przez profesjonalistów – w skład jury wchodzą:  ks. prof. dr hab. Andrzej Filaber, Katarzyna Goszcz, ks. dr Marek Przybylski, prof. dr hab. Zofia Konaszkiewicz oraz Zofia Borkowska – wiecej informacji o nich zajdziecie TU.

 

Jeszcze do 27 stycznia można się zgłaszać mailem, pocztą i faxem – warunki uczestnictwa znajdziecie na: www.dobremiejsce.org

 

Liczymy, że pomoże on mniej znanym zespołom zaistnieć w świadomości szerszej publiczności, a może będzie też przepustką do Koncertu Debiuty w przyszłym roku.

 

Organizatorem wydarzenia jest: Dobre Miejsce – Katolickie Centrum Kultury

Partnerem: Chrześcijańskie Granie

Patronami wydarzenia: Radio Warszawa, Gość Niedzielny, bosko.pl, Lista z Mocą, Muzyczne Dary, profeto.pl, Biznes-Music.pl, Klub Dobrej Muzyki, Gospel Box.