• KONTAKT:

  Sklep Chrześcijańskie Granie ul. Dewajtis 3, wejście B (Dobre Miejsce), 01-815 Warszawa Las Bielański

   

  ZOBACZ: KONCERTY - MUZYKA CHRZEŚCIJAŃSKA

   

  SKLEP STACJONARNY JEST CZYNNY NA GODZINĘ PRZED WYDARZENIEM BILETOWANYMI w DOBRYM MIEJSCU oraz w wybrane dni, a także po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Dobre Miejsce - więcej informacji: www.dobremiejsce.org

 • Warto zobaczyć


 • lista
  opoka
  lista lista
  Profeto.pl - logo
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • 7 kwietnia 2014

  feniks3 kwietnia  w Zamku Królewskim w Warszawie zostały ogłoszone nagrody Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKSY 2014. W tym roku pośród dziesięciu kategorii powstała nowa – muzyka chrześcijańska. Nagrodę w tej kategorii otrzymali:

   

  Magda.lena Frączek za album Effatha (wydawnictwo Scriba)

   

  Marcin Styczeń,Ernest Bryll, Joanna Lewandowska za album Golgota Jasnogórska (wydawnictwo Edycja Świętego Pawła)

   

  Wyróżnienie:  Zespół 33  za album Jezus Królem Chwały (Drukarnia i Księgarnia św. Wojciecha) oraz Arkadio za album Rób to co kochasz.

   

  Nagrody FENIKS za muzykę chrześcijańską zostaną rozdane podczas STREFA CHWAŁY FESTIWAL, który odbędzie się od 4 do 8 lipca 2014 roku.Nagroda Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS została przyznana po raz pierwszy w 1999 roku.

   

  Pierwsze reakcje po przekazaniu informacji o nagrodzie FENIKS:

  Magda Frączek:“Szczególnie ucieszyło mnie, że istnieje Nagroda, w której małe wydawnictwa, a nie tylko duże wytwórnie, mają szansę dostrzeżenia. Praca nad płytą Effatha pochłonęła mnie, ale też wielu bliskich mi ludzi. To im dedykuję to wyróżnienie. Za ich bezinteresowność dziękuję – w szczególności moim Rodzicom, Rodzeństwu oraz o. Tomaszowi Nowakowi. Mój debiut muzyczny, album Effatha ma charakter intensywny, sensualny, poważny i smutny, ale przede wszystkim jest pełen Nadziei. Bardzo odpowiada mi, że dostała mu się właśnie ta Nagroda, ponieważ o powstawaniu z popiołów są treści w nim zawarte. Moja twórczość jest chrześcijańska, tzn. jest “posiadaniem nadziei wbrew wszelkiej nadziei”.

   

  Marcin Styczeń: “Właśnie się dowiedziałem, że “Golgota Jasnogórska” otrzymała Feniksa 2014. Cieszymy się i jesteśmy zaszczyceni. Zwłaszcza, że po raz pierwszy przyznano Feniksa w kategorii – muzyka chrześcijańska.”

   

  Zobacz laureatów Feniksów 2014: gosc.pl

   

  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie