Twoje Niebo już niedługo narodzi nową płytę!

20 listopada, 2013 Wyłącz przez mateo

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1PTB21JeisQ[/youtube]

 

Zespół Twoje Niebo, zdobywca nagrody publiczności na Festivalu Chrześcijańskie Granie 2013, przygotowuje kolejną płytę. Tym razem będzie to krążek z kolędami. 

 

„Repertuar kolędowy narastał przez trzy lata i w końcu przyszedł czas, aby go konkretnie nagrać, uwiecznić na płycie. I oczywiście płyta powinna mieć też właściwy teledysk, który będzie ją promował.” – mówi o. Mariusz Wójtowicz, lider i duchowy opiekun zespołu. Data premiery videoclipu nie jest jeszcze dokładnie znana. Ale mamy nadzieję, że zdążą w tym roku:)

 

Już niedługo, bo 24 listopada z rąk Chrześcijańskiego Grania odbiorą Złoty Krążek – nagrodę publiczności Festivalu Chrześcijańskie Granie 2013. Stanie się to podczas koncertu w Przemyślu.

 

Twoje Niebo to grupa wokalno-instrumentalna, powstała w maju 2009 roku. Obecnie liczy ponad 40 osób, włączając solistów, chór oraz sekcją instrumentalną. Muzycy tworzą utwory z pogranicza  jazzu, bluesa i gospel, z domieszką reggae, soulu, popu, a nawet poezji śpiewanej. Autorem większości tekstów jest o. Mariusz Wójtowicz, karmelita. Aranżacje opracowuje natomiast młody muzyk, Józef Rusinowski – perkusista i pianista.

Dotychczas przemyska grupa wydała płytę “Dzień po dniu”, na kórej daje popis swojej różnorodności i talentów. Polecamy!

za: gospelbox.pl